Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Koponya MR-el kapcsolatos kérdés?

Koponya MR-el kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én múlthét szombaton voltam koponya MR-en, mert volt hátsótáji nyomásom a nyakam felett, már nagyon rá tettem magam hogy gond van elmentem neurulugushoz, az negatív lett, elmentem MR-re sajnos a pánikbetegségem miatt 10 percet tudtam bent feküdni, megkértedeztem ugyan aki végezte, hogy van-e valami ő azt mondta semmit nem talált, valóban ez alatt idő alatt látja ha van valami?

Köszi a válaszokat!



2023. márc. 27. 04:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaja szinte azonnal látják ha gond van, nyugi. Én sem voltam tíz percnél többet abban a kalapáló hengerbe, ugyanis ennyi volt a vizsgálat és még így is kétségeim voltak. Olyan depis voltam mint az állat, az volt az oka mindennek.
2023. márc. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
25 perc lett volna a vizsgálat, bő 10 percet voltam bent, egyszerűen kikészített, az a hang az a bezártság, cssk félek hogy nem volt elegendő idő, hogy észrevegye ha gond van.
2023. márc. 27. 07:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod hogy megtudják van-e valami gond, akkor menj vissza és bírd ki!
2023. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!