Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sötétlila folt a makkon?

Sötétlila folt a makkon?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre, hogy a makkomon egy közel fél cm-es sötétlila folt jelent meg. Nincs tünete, nem fáj, nem ég stb. dokihoz már bejelentkeztem, de csak szerdára kaptam időpontot, viszont nagyon aggaszt a dolog. Párommal 2 hete voltunk utoljára együtt, gumit használtunk, sérülés nem ért, gyógyszert nem szedek.

Tudom látatlanba senki sem tudja megmondani pontosan mi okozhatja, de hátha volt már valakinek ilyesmi és tud tanácsot adni.

Köszönöm a válaszokat. :)

24F



2023. márc. 30. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen a makkomon!A Kovirozsa krém segít eltuntetni!
2023. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Azt esetleg megtudtad mi okozta?
2023. márc. 30. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Vér keringési zavarok lehetnek!Azon a ponton egy picivel több vér van merevedesnel!A Kovirozsa krémmel el fog magától tűnni!Nekem is volt ilyen!
2023. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A makkodon van, vagy a bőrödön?


Nekem a bőrön volt, de eltűnt, valószínű kidörzsöltem. Pontosat a doki tud majd mondani.

2023. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A makkomon, de már szinte el is múlt magától.
2023. ápr. 1. 21:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!