Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urológiai vizsgálat előtt fel...

Urológiai vizsgálat előtt fel kell készülni valamennyire?

Figyelt kérdés

Úgy értem illik leborotválni a fanszőrzetem? Nem lesz ciki, ha az izgalomtól kicsi lesz a farkam?

Hogyan zajlik egy ilyesmi?



2023. ápr. 11. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leborotválni, nem érdekli az orvost. Fürödj meg, vegyél fel tiszta alsónadrágot. Az urológusnál szó szerint behúzza mindenki a fülét-farkát, így a mérettel se foglalkozz. Ez sem érdekli az orvost.
2023. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Miért érdekelné a méret? Nem tőled függ, akkora amekkora. A borotválás ugyancsak magánügy, nem szól érte, csak fürödj meg előtte, nemi szervek, végbélnyílás legyen megmosva.
2023. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Amit még elfelejtettem, urológushoz lehetőleg ne üres húgyhólyaggal menj.
2023. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ultrahangot is csinál, akkor üres gyomor, teli hólyag.
2023. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Üres gyomor nem kell, csak max telt hólyag kissé, de ha nem mondták hogy menj, akkor mindegy, bár nem tudom mi a probléma ami miatt mész.
2023. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Herefájdalom, szokatlan csomó felfedezése.
2023. ápr. 11. 14:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy alapos tisztálkodás nem árt, akár még a kórház wcjében áttörlés sem, mert szinte biztos, hogy meg fogja nézni a makkodat a fitymád hátrahuzatásával.
2023. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Herefájdalom esetén egészen biztos lesz tapintásos és ultrahangos vizsgálat is. Erre a tisztálkodást leszámítva nem kell külön készülni. Maximum fejben, hogy addig fogadd el, az urológusnak pont olyan testrészed a heréid és a péniszed, mint a szemésznek a szem, így nincs okod arra, hogy szégyenkezz vagy zavarban legyél. Valószínűleg vizelet mintát is fog kérni, gyorsteszttel vért és gennyet fog benne keresni.
2023. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
az a dolgod, hogy kint a folyosón amíg vársz, azon rettegj hogy tuti levágják. én legalábbis ezt csináltam.
2023. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lélekben készülj fel egy kétujjas behatolásra. Engem meglepetésként ért
2023. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!