Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az iskolai orvosi vizsgalat...

Az iskolai orvosi vizsgalat hogyan zajlott nektek mert nekunk most jott egy uj dokino aki mindnekit megvizsgal?

Figyelt kérdés
fiu vagyok es nem szeretek levetkozni alsogatyara

2023. ápr. 13. 07:57
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
31%

10

Ugyan már, túllihegitek...

Egyébként nálam volt egy jehova tanúja lány a gimiben, na ő aztán senkinek semmit nem mutatott meg, de nem is szekálták az iskolaorvosin. Van "saját" orvosuk, vele intézik, ha baj van.

Most van egy muszlim nagylány, na ha ő nem akar levetkőzni, akkor aztán nem fog... Márpedig nem fog akarni. És akkor mit csinál az iskolaorvos...??? Én nem akarnám az apukát magamra haragítani, az biztos...

2023. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Sztem azt mindenképpen kérheted, hogy a kötelezően jelenlevő orvoson kívül mindenki más takarodjon ki a vizsgálóból.


Ezt csak azért írom, mert általában ötösével szokták ráengedni a dokira a kölyköket, ami szerintem nagyon nincs rendben. Még akkor sem, ha olyan vizsgálat van, amihez semmit sem kell levennie senkinek. Az egészségügyi állapot mindenki magánügye.

2023. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom azok hisztiznek ennyit akik az alapvető szűrő vizsgálatokra sem mennek el, még felnőtt fejjel sem és megszállottan hajtogatják hogy a doki ne nyúlkáljon/ nézzen semmit, mintha az a doki annyira akarná egyébként hogy már már könyörög nem? Mintha nem ez lenne a munkája, és nem látna/ fogna stb az illetőnek kívül akár több száz ezer különböző embert a praxisa során…mintha annyira különlegesek lennétek hogy ILYET mint nektek, biztos hogy nem látott ….
2023. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
60%

13: magyarországon nem ettől félnek az emberek, hanem attól, hogy az orvos többed magával a beteg szeme láttára és füle hallatára röhög a kollégáival a beteg baján, vagy éppen nyíltan sértegeti.


Már az is mindennapos, hogy a folyosón várokozó betegeken röhögik magukat szarrá az ápolók, orvosok, meg egyéb kisegítő személyzet. Ezért lesznek egyre érzékenyebbek minden apró dologra az ellátásra szorulók.

2023. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes mert én még ilyet nem tapasztaltam, sehol, de a környezetemben sem. Sőt ha bunkó volt az orvos nyilván felvilágosítottam hogy vegyen vissza és nem mentem többet oda, ez amit te leírtál egyáltalán nem általános mert egy olyan embert sem ismerek aki ilyen szorongásról és félelemről számolt volna be.

Ha ilyen gondolataid vannak az elég borzalmas lehet, de neked is jobb lenne ha elengednéd a dolgot vagy rájönnél hogy nem így van. Biztos vannak akik ezt csinálják, de akkor csak szólok hogy a buszon, a boltban, a munkahelyeden is előfordulhat ilyen…vagy sehova nem mész mert azt gondolod mindenki rajtad nevet?

2023. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
35%
Roppant erotikus lesz az egész férfivá avatás. Te levetkőzöl gatyóra, paraván mögött ádámkosztümre. Ő teátrálisan összecsapja a kezét, majd kicsit leskelődve, szemét lesütve illetve eltakarva hamiskásan ránéz, majd a hatalmas harci pöröly puszta jelenlététől megrészegülve óvatos szemlét tart. Aztán beindulva lesz egy kis pajkos dorombolás, némi szájnyalogatás és egyéb ráutaló magatartás után még közelebb jön és letérdelve félszegen kézbe veszi. Te büszkén kihúzod magad, miközben már a puszta érintése is fellobbantja a kitörni készülő vulkán tüzét. Majd félébredsz, hogy a kamasz fiúk orvosi fétises fantáziai messze vannak a valóságtól.
2023. ápr. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
68%
5-ös: és amiket írtál,miért lenne jó egy gyereknek???
2023. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
70%
Mert akkor nem derül ki ha baja van, de felnőtt emberek is ezt csinálják, csak az a szomorú amikor próbálják lenyomni a többi ember torkán hogy nem kell szűrésre járni és az összes orvos azért tanulja végig az életét hogy neked fájdalmat okozzon és kinevessen.
2023. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
33%

Megtaagadhatod, persze, aztán az orvos meg írhat beutalót urológiaia vizsgálatra, ahol már nem bohóckodhatsz, hanem megvizsgálnak.


Nem szívatásból vannak ezek a vizsgálatok, hanem azért, hogy kiszűrjék, hogy valami gáz van.


Pl nem szállt le az egyik heréd, akkor az terméketlenséget okoz, de akár el is rákosodhat.

2023. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
17%

De Mo-n egyébként is kritikus a szűrővizsgálatokon megjelenési ráta. Kb aki teheti, leszrja nagy ívben, mondván: "amiről nem tudok, nem fáj".


Ez van, csak nem kell panaszkodni, amikor 55 évesen harmadik stádiumú rákot diagnosztizálnak az illetőnél.

Ja, meg lehetett volna csípni a legelején, ha járna évenkénti pl prosztatvizsgálatra, de nem, mert az "ciki".

2023. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!