Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az iskolai orvosi vizsgalat...

Az iskolai orvosi vizsgalat hogyan zajlott nektek mert nekunk most jott egy uj dokino aki mindnekit megvizsgal?

Figyelt kérdés
fiu vagyok es nem szeretek levetkozni alsogatyara

2023. ápr. 13. 07:57
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
19%

17

Tudjon róla, hogy mihez van joga. Ennyi.

2023. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
30%

19

Nem fog írni beutalót az urológiára, és ha ír is, nem kötelező elmenni. Kikérem magamnak, hogy bárki is az én, vagy a gyerekem herezacskóját taperássza nem szabad akaratomból.

2023. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
16%

20: Igen, sem én sem a feleségem nem járunk ilyen vizsgálatokra, szűrésekre. Ami kellemetlen, fájdalmas, vagy "ciki", oda nem megyek. Életemben nem csináltattam még egy labort sem, és köszönöm, minden oké. (Mennyivel lennék előrébb, ha tudnám, hogy 2002. február 10-én kicsit magas volt a koleszterinem? A labor csak egy pillanatnyi állapotot tükröz, előtte-utána pár nappal lehet, hogy minden oké volt).

Egyedül a sztróktól félek, azt meg nem lehet szűrni. A felesleges orvoshoz járás a szemeben nagyon gáz.

2023. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

Na pont erről beszéltem, pont mint a Jehova tanúi.

Nem az a gáz hogy ennyire hisztis vagy, hanem hogy másokat gáznak tartasz amiért igényesebbek és tudatosabbak.

2023. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
19%
Ez nem igényesség kérdése, hanem életfelfogásé. Plusz, amint írtam, kellemetlen vagy fájdalmas vizsgálatokat nem szeretnék.
2023. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
35%

Nem ott kezdődik a gond, hogy le van írva valami rendeletben, mit csinálhatnak meg a vizsgálandó iskolással, hanem hogy valakik egyáltalán gondolhatják, joguk van leülni, és ilyenekről rendelkezni. Nyilván ez egy pitiáner ügylet, szerintem is megmosolyogni való téma, nem is értem, hogy az évtizedes iskolába kényszerítés során elszenvedett élmények között mért ez lenne a legkiemelkedőbb sérelem... De! Azt tegyük tisztába, hogy az olyan világokban, ahol veszik a bátorságot rendelkezni erről, ott veszik a bátorságot rendelkezni másról is, - megtehetik olyan helyeken, ahol a félokos társadalmi tömeg meg attól hiszi magát okosnak, hogy jó tanuló módjára visszabiflázza a rendelkezéseket, - és akkor ugyanezek kötelezik, és viszik majd az ember fiát sorozásra, aztán hadba, háborúba, lövészárokba, aknamezőre, munkatáborba, meg ahová Őapostoli Felségének geopolitikai játszadozásához megtetszik.

Úgyhogy lehet úgy hozzáállni, hogy aki ennyit nem bír ki, az gyáva és kiröhögni való, de lehet úgy is nézni, hogy ami társadalom még ennyit se mer megkérdőjelezni, az el is veszhet egy napon...

A lakosság (illetve az egész közegészségügy) egészségben tartásának meg azt hiszem, volnának egyéb módszerei is. Minden információ elérhető a 21. században, persze, hogy az iskolás már rég tisztában van önmaga siketségével, rövidlátásával, fütyülési problémájával, színtévesztésével. Attól, hogy ott, az osztály előtt lefülelik vele, mint valami zsebtolvajt, nem fog kigyógyulni belőle. Ez is mint annyi minden, a poroszos katonavilág hátramaradt csökevénye, érezd, hogy ide-, meg odatehetnek.

Bezzeg mikor aztán valaki tényleg műtéti segítséget kér a bajára, akkor másfél évig orvos sincs hozzá...

2023. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
24%

26

Tökéletesen összefoglaltad; köszönöm. Kár, hogy sokan nem értik a lényegét.

2023. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
am nagyon durva volt bementunk 5en alsogatyaban mert az ures folyoson kellett levetkozni(helyhiany)aztan ott mindnekit megvizsgalt a 25ev koruli no, mondta h fekudjunk az asztalra es ott letolta mindnekinek megtapogatta a golyokat meg a peniszt es lehuzta a bort majd mondta h kovetkezo aztan amikor mind az 5en vegeztunk utana 5 lanyt hivtak be es ok pont lattak mindekit boxerben
2023. ápr. 15. 09:41
 29/36 anonim ***** válasza:
29%
És nagyon fájt? Túléltétek? Ezek szerint igen. A lányok meg ha boxerbe látnak, az olyan, mintha a strandon látnának!
2023. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
60%

29

Személyiségi jogok?? Betegjogok???

2023. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!