Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért híztál meg?

Miért híztál meg?

Figyelt kérdés
Volt valami konkrét oka pl sport abbahagyása, vagy munkahely, stressz, baleset, betegség? Vannak olyanok akik az évek alatt a “semmiből” szép lassan híztak el? Ki hogy viszonyul ehhez, mennyire zavar titeket? Főleg azokhoz irányul a kérdés akik amúgy átlagos vagy akár izmos testalkattal rendelkeztek.

2023. ápr. 14. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam több minden közrejátszott, egy baleset után ami miatt hónapokra ágyhoz voltam kötve mondhatni életmódváltás is történt mert elkezdtem elég rendesen zabálni. Aztán amikor visszatudtam menni sportolni már késő volt, addigra elég sokat híztam. Amíg nem tudtam lábraállni addig nem foglalkoztam a súlyommal, de felszaladt több mint 10 kg, aztán mire teljesen felépültem már volt szerintem az 15 is. Mikor visszamentem végre edzeni úgy álltam hozzá, hogy akkor szigorú étrend kiszámolt makro mikro tápanyag, de nem tudtam megállni, pár nap után mindig feladtam. Előtte sose volt rajtam szinte semmi felesleg, gyerekként nagyon vékony voltam, fiatalon meg izmos és szálkás. Miután már láttam hogy esélytelen hogy úgy éljek és annyi áldozatot hozzak mint akkor, elfogadtam hogy nem lesz kockahasam. Persze azért néha ez az állapot zavar, de legalább enni ehetek bármit amikor megkívánom. A sportot nem hagytam abba de így is van rajtam egy 20+ kg háj, és ez volt több is.
2023. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Eltört a lábam és kb. 8-10 hétig gipszben voltam. Soha nem tudtam leadni az akkor felszedett súlytöbbletet, ami miatt tiniként is gátlásos lettem csajozás terén is. A tesitanárom és az osztálytársaim is csak élcelődtek a lúzerségemen, holott egy jobb hozzáállással bátoríthatott volna az életmódváltásra. De az elhatározást mindenkinek magának kell meghozni. Nekem is voltak lelkes pillanataim kis sikerekkel, aztán visszaestem és kezdődött újra és újra ez az ördögi kör.
2023. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
A konkrét ok nálam, hogy végre egy tényleg jó párkapcsolatban vagyok. Valamennyire párom hatására is elengedtem magam az elmúlt években. Sose voltam nagyon kigyúrt, valamennyi felesleg mindig volt rajtam, ami aztán a jó kajáktól egyre csak több lett, olyan 15-20 kilót hízhattam pár év alatt, szóval nem a semmiből jött. Az mondjuk meglepett amikor átléptem a 100 kilót, de közben nem zavar.
2023. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem voltam sovány. Általános iskolában én voltam a mangalica koca, a nagyobb gyerekeknek már több eszük van, nem csúfolódnak. Tini koromban viszonylag karcsú voltam, katonaként is. Aztán, miután el kezdtem udvarolni, anyósom azt gondolta, a férfit a hasán keresztül kell megfogni, hamar túlléptem a 100 kilót. Aztán leadtam 20 kilót, amikor vastagbél rákkal megműtöttek, de az visszajött szép lassan, után meggyógyultam. Akkor híztam el újra, milyen érdekes, amikor az ülő munka helyett kemény fizikai munkát végeztem. A több mozgás sajnos nagyobb étvággyal is jár. De most már húsz éven belül úgyis meglátogat a kaszás. 65/F Bár szeretnék még szexelni, de kinek fogyjak? A feleségem már megszokott ilyennek. Bár még én is jobban érezném magam, ha nem volna ekkora potrohom. Máshol nem zavar, csak a pocak, az ne volna ekkora.
2023. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 NTBS ***** válasza:
Sztressz, kevés mozgás.
2023. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ÉÉniseztkérdem. Miért híztam pont olyankor, amikor nehéz fizikai munkát végeztem? Előtte ülő munkával tartottam a súlyom.
2023. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A mozgás meghozta az étvágyad 6os :D
2023. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem lett és túl jó, túl sok a koszt amit elémtesz
2023. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Programozóként dolgozás az elmúlt 10 évben. Napi 10-12 óra ücsörgés a gép előtt, nulla mozgás, szar kaják :((
2023. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a kifogása. A mozgást korlátozó betegség az egyetlen, ami elfogadható indok. A többi csak lustaság.
2023. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!