Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Te is híztál pszichés problémá...

Hosszúhajú kérdése:

Te is híztál pszichés problémákra szedett gyógyszerektől? Melyiktől, mennyit?

Figyelt kérdés
A valódi kérdésem, hogy miután leálltál a hizlaló gyógyszer szedésével, utána mennyi időnek kellett eltelnie, hogy a szervezetedből kiürüljön a gyógyszer, és megkezdődhessen a fogyás?

2014. jún. 23. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Az antipszichotikumoktól. Haloperidol, quetiapin, aripiprazol, szulpirid. Úgy 15 kilót. Emiatt is hagytam abba őket, és nagyon el voltam keseredve, mert úgy tűnt, már úgy is maradok. Kb. két mérettel voltam nagyobb, mint eredetileg. Ma felvettem egy akkori passzentos pólómat, és sehol sem feszült. Úgy két éve hagytam abba őket, de kellett fél-egy év a regenerálódáshoz, hogy egyáltalán elkezdhessek fogyni. Azalatt viszont hiába ettem keveset, hiába edzettem, mint az őrült, nem segített.
2014. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Bipoláris depresszióra felírt eddig valamennyi gyógyszertől hízok folyamatosan.

10-15 kg plusznál tartok.

Egyelőre beletörődtem, elfogadtam ezt a komoly mellékhatást.

2014. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én borderline-ra kapok különféle gyógyszereket, de én fogytam 7 kilót, hiába ugyanannyit eszem, mint előtte. A tapasztalatom az, legalábbis amikor legutóbb csak egy antidepresszánst szedtem és azt elhagytam, akkor mikor bevettem az utolsó gyógyszert, egy hét alatt vissza is híztam. Talán ez egyedi eset, meg nem is biztos, hogy így van a hízásnál is, de azért gondoltam, leírom.
2014. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Zoloftot szedtem, és fogytam 5 kilót a kúra alatt. Ahogy leálltam a gyógyszerrel visszahíztam az eredeti súlyomat. Igaz, én pasi vagyok.
2014. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

én is borderline -ra szedtem, meg kényszerre, és pont úgy vagyok vele mint 1-es...

2014. jún. 26. 00:05
 6/9 anonim ***** válasza:
xanax 8-hónapig szedtem 10kg plussz! 5-hónapja nem szedem,Még nem ment le!!:((
2014. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úr Isten, miket írtok!
2014. júl. 9. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Zyprexát szedek/antipszichotikum/, Mirzatent/antidepi/, és Rivotrilt/nyugtató/...feljött 34 kg! :(

Nagyon kemény edzéssel, odafigyeléssel, és vasakarattal már 13-at visszaküzdöttem belőle úgy, hogy a gyógyszereket még mindig szedem...de ezt a -13 kg-t majdnem 1 év alatt értem el, ami nevetséges, gyógyszer nélkül másnak 3-4 hónap alatt megy le ennyi!

2014. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

borzasztó. mondok még rosszabbat:

én gyógyszer mellett régen három teljes hétig nem ettem. DE semmit, értsd: semmit! Majdnem kórházba kerültem vele. Mégsem fogytam! (mondjuk legalább nem híztam )

2014. júl. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!