Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk kinek volt körülmetélése...

Fiuk kinek volt körülmetélése az elmúlt pár évben? Hogyan volt a metélés?

Figyelt kérdés

Hány évesen?

Meddig tartott a gyógyulás?



#körülmetélés #Circumision #Figymaszukulettel
2023. ápr. 15. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
miért nem olvasol vissza picit? Hetente 6-8 ezzel foglalkozó kérdés kerül ki.. miért kell újakat nyitni mindig?
2023. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Levágják a fitymát annyira, hogy a makk pereme alatt lesz a belső és a külső széle összevarrva. Ezután a makk ernyedten is szabadon lóg, míg erekcióban a maradék bőr feszes lesz. Tisztább és szárazabb érzés. Ettől még ugyanúgy élvezik a szexet és maszturbálni is tudnak. A világon a férfiak kb. 25-30%-a van körülmetélve (pl. vallási okok miatt a zsidók és a muszlimok, egészségügyi és kultúrális okok miatt pl. USA, Kanada, Dél-Korea).
2023. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Óvodás lehettem, kb 5 éves, és édesanyám fitymaszűkületet vélt felfedezni, és úgy döntött, hogy orvosi beavatkozás szükséges. Arra emlékszem, hogy elmentünk kórházba, kb 2 napig voltam bent, infúzió stb stb, mire eljutottunk odáig, hogy megtörténjen a műtét. Nem voltam egy félős gyerek, de emlékszem, hogy nagyon be voltam parázva, és mikor vittek a nővérek a kerekes ággyal a műtőbe, szinte másodpercenként kérdezgettem megrémülve, hogy fájni fog???? Ugye nem fog fájniii? De biztos hogy neeem?:DD

Aztán megkérdezte a nevem a műtőben a főorvos, de annyira nyugtalan voltam, hogy kb harmadjára sikerült kinyögni:DDD

Úgy rémlik, hogy gázzal altattak, mert valami maszkot kaptam az arcomra, és mondták hogy lélegezzek, utána pedig paffff, sötétség.

Utána egy ágyon ébredtem, egy nagyon nagy szobában a többi gyerkőccel, és utána rá pár pillanatra, anyukám benyitott az ajtón, és meg is nyugodtam mikor megláttam, viszont nem jöhetett be valamiért, csak köszönhetett.

Össze volt varrva, 4 helyen volt ilyen lyuk szerűség, ahol "befonták".

Egyáltalán nem emlékszek semmilyen komolyabb sebre, fájdalmat egyáltalán nem éreztem, se akkor, se a későbbiekben. Nem tudom pontosan, talán maximum egy 2-3 hét alatt teljesen meggyógyult.

Utána aznap, meg kellett próbálnom pisilni, és valamelyik nővér véletlenül azt mondta, hogy "lehet egy picit fájni fog", na én elkezdtem a pánikolást, hogy én nem merek pisilni így, én nem akarom hogy fájjon stb stb

Vegül egy óráig álltunk a wc felett, győzködtek, én meg a gyomoridegtől rókáztam egyet:DD

Aztán nagy nehezen sikerült, és nem éreztem semmi rosszat.

Részleges, vagy minimális körülmetélést végeztek rajtam, tehát ha szeretném vissza tudom rá húzni a bőrt teljesen, néha ott marad, néha nem. Nem tudok különsbéget tenni, hogy milyen volt úgy, és így a szexuális élet, mivel oviban, még csak puszit mertünk adni egymásnak:D

Sok embertől hallom, hogy a körülmetéltekkel jobb az ágyban, mivel tovább bírják egy kicsit az ágyban, mivel az alsóneművel szinte mindig érintekzik a makk, és így egy picit érzéketlenebbé válik, nem úgy mint a "vetélytársaink".

Sok lány említette már nekem, hogy ez nekik jobban bejön, nincs olyan "fura" kinézete (nem én mondtam :D )

Volt olyan hölgyemény is, aki azt mondta, hogy neki a normálistól egyenesen hányingere van.

Kis iskolás koromban szorongtam miatta, mert más volt mint a többieknek, emiatt mosdóba nem igazán mertem elmenni, ha voltak ott. Korai tinédzser koromban sokat gondolkodtam azon, hogy a barátnőmnek hogyan fogom elmondani, mit fog gondolni, hogyan reagálja le, de sosem volt baj. A lényeg az hogy tudd használni.

F/20

2023. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!