Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélt férfiak! Ti...

Körülmetélt férfiak! Ti tapasztaltátok azt amit az alábbi cikkben írnak?

Figyelt kérdés

Na szóval, az alábbi cikkben azt olvasni és látni, hogy a ‘feszes’ metélés után lankadtan kisebbnek tűnik, illetve merevebbnek.

Nyílván azoktól kérdem akiket nem kiskorban metéltek körül és nyílván feszes.


[link]



2020. nov. 28. 22:40
 1/4 anonim válasza:
81%
Nem tapasztaltam ilyesmit, nekem a teljes fitymát eltávolították, de ettől a hímvesszőn maradt bőr nem lett feszesebb, főleg ugye, hogy elég arra is, hogyha megmerevedik akkor meg megnő. Szóval logikailag se értem.
2020. nov. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen metéltet ismerek, ő direkt nagyon feszesre kérte, és nem mondanám h kisebbnek tűnik, vsizont valóban olyan mintha nyugalmi helyzetben is kicsit merev lenne neki. na persze ezt sok csaj igencsak komázza ...
2020. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1


mit nem értesz? az egy dolog ha teljes fitymát eltávolítják, na csak nem mindegy, hogy. azt is lehet jobban vagy kevésbé, na meg a varrást is lehet hátrébb és így feszesebbre vagy nem annyira. épp ezért nagyon egyedi minden metélés.

és ha megmerevedik, akkor a "szükre szabott" bizony kőkeményen fog állni, mármint sokkal jobban, mint egy nem metélt vagy csak enyhén metélt. sőt, olyat is tudok, akinek már kifejezetten fáj, annyira feszül neki, ha merev.

2020. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem elég feszes, nagyon klasszul meg lett csinálva. az elején szokatlan volt, tényleg mintha mindig kicsit merev lenne, de szerintem ez csak optikai csalódás.
2020. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!