Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatműtét után hogy...

Prosztatműtét után hogy változik meg a férfi szexuális élete?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok tapasztalataira vagyok kíváncsi, akik túl vannak rajta.

Úgy értem, hogy ugyanúgy lesz orgazmusa, vagy csak nehezebben? Ugyanúgy kívánja, működik-e a szerszám, stb. Okoz-e valami hátrányt?

Csak mert félő hogy nekem is szükségem lesz rá és számomra szex nélkül az élet semmit sem érne. (Jelenleg napi szinten van.) Ha nem lenne meg utána is, akkor nem engedem, hogy hozzám nyúljanak, inkább vigyen el a prosztatarák, minthogy megfelelő szex nélkül kelljen élnem.



2023. ápr. 20. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Hála Istennek tapasztalatom az nincs.

Az idegek sérülése okozhat merevedési problémát és inkontinenciát is. Vagyis a műtét előtt az égvilágon senki se tudja neked megmondani, hogy a műtét után nálad ezek hogyan alakulnak.

Amúgy hány éves vagy? Mert a prosztatarák az idősek betegsége, amikor már huszadrangú kérdés, hogy van-e merevedésük (esetleg már előtte se nagyon volt).

2023. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Mindenkinél màs! Van akit nem befolyàsol , de van olyan aki teljesen lecsitul, nem lesz aktiv többet. Ismerek olyat, aki viszont tovàbbra is igényli a szexualitàst.
2023. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mivel hormonváltozást is okoz, ezért nem ugyanolyan lesz, nem fogod annyira hajtani,mint most a dolgokat. De lehet ezeken segíteni, plusz azért sok szövődménye is lehet. Akit ismerek, ő neki már amúgy sincs szexuális élete, idős, nemsokára meg kell állítólag műteni.
2023. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!