Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Irtozatosan faj. Milyen hazi...

Irtozatosan faj. Milyen hazi megoldasok vannak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitol, de 25 evesen irtozatosan fajnak a labaim, leginkabb a bal terdem, vadlim es bokam. Ez akkor jelentkezik, amikor hideg van vagy megterhelem, pl.seta, munka vagy barmi.

Irtozatosan faj. Milyen hazi megoldasok vannak?



2023. ápr. 22. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Utána kellene járni az oknak, háziorvos, reumatológia, ortopédia?
2023. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 25 évesen ilyen fájdalmaid vannak nem házi megoldásokon kell törni a fejed, hanem sürgősen orvoshoz menni, reumatológia és ortopédia elsősorban, most lusta vagyok utánanézni, hogy oda kell-e háziorvosi beutaló, de ha jól emlékszem igen.
2023. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Miert, mi lehet a gond szerintetek?

Hetfoig akarmilyen megoldast tudnatok ajanlani a fajdalom csokkentesere?

2023. ápr. 22. 22:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kezelheted otthon FLECTOR Extra géllel, jò fàjdalom ellen és gyulladàcsökkentô hatàsa is van. Kûlönben pedig hasznos lenne a meghûzòdott vàdli izom kezelésére a lökéshullàm, persze ahhoz màr Orvosi beutalò kell.
2023. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Elképedek mindig az emberek ostobaságán...


Mi, orvosi diploma nélkül innen a távolból honnan a búbánatos faxból tudnánk megmondani, hogy mitől lehet? Írd be gugliba a tüneteket, és láthatod, hogy elég sokféle problémát jelezhet. Az sem mindegy, hogy a csont fáj, vagy az ízület, esetleg az izmok vagy erek. Magnéziumhiánytól az érszűkületen át az ízületi problémáig bármi lehet.


Ha idősebb lennél kapásból az ízületi problémát, porckopást és társait mondanám, de mivel fiatal vagy tényleg bármi lehet. Nagy túlsúly szokott ilyen fiatal korban mozgásszervi panaszt okozni, vagy ha nem a csontozat, ízületek fájnak, akkor esetleg érszűkület, de az is ritka ilyen fiatal korban. Általános fájdalomcsillapító vagy ha határozottan az ízületek fájnak akkor Voltaren vagy hasonló krém segíthet, patikában tudnak ajánlani, de minél gyorsabban menj el orvoshoz, főleg ha hosszabb ideje van ez a panaszod.

2023. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es, honnan tudod, hogy meghúzódott a vádli izma, főleg, hogy a bokája is fáj, meg a térde is?
2023. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem is fáj a lábam,de nekem visszér miatt. Van speckó balzsam rá
2023. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Diclofenac tartalmú fájdalomcsillapító szokott használni ilyenre.
2023. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ibuprofen 400mg naponta 3x egy hétig, mert enyhe gyulladáscsökkentő, de ha utána is visszatér a fájdalom, akkor alaposabb vizsgálat kell.
2023. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Qrvára nem kéne Ibuprofent szedni 1 hétig ekkora mennyiségben, csak úgy, orvosi felügyelet és javallat nélkül.
2023. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!