Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár napja leborotváltam a...

Pár napja leborotváltam a fanszőrzetemet és most írtózatosan viszket mert már kicsit megnőtt. Újraborotválni nem tudom mert az fáj és vérzik tőle de ígymeg beleőrülök úgy viszket. Tudnátok tippeket adni a probléma megoldására?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami bőrnyugtató testápoló talán segít. És próbálj meg minél lazább alsónadrágot viselni, mert ahogy a ruha hozzáér, az is irritálja.
2013. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neogranormon kenőcs vagy valami amit adnak a patikában, CINKtartalmú.

Nem szabad borotválni, hanem csak trimmelni, tehát szakállnyíróval 1 mm-esre vágni, akkor szép ápolt lesz és nem gyullad be!

Ha semmid nincs otthon, akkor talán kamillateával (ha már langyosra hűlt) is lehet lemosást végezni. vagy, ha gyógynövényboltod van, akkor apróbojtorján fű teával (aminek a másik neve párlófű) szintén lemosást végezni. Ha ezek sincsenek, akkor hűvös leöblítés és szárítás után, talán valami sebhintőporral beszórni, hátha hűsít.

2013. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!