Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A viagara egyszeri használata...

A viagara egyszeri használata is kárósíthatja hosszútávon az erekciós képességet? Vagy csak Magyarországon dramatizálják túl?

Figyelt kérdés

Nem vagyok impotens, csak néha van egy kis zavar, valószínűleg pszichológia miatt.


Lesz egy alkalom a közel jövőben, amikor lehet használnám, ha jól tudom itt az Egyesült Királyságban lehet vény nélkül is kapni…


Ha 1 alkalom is károsíthatja a merevedést hosszútávon, akkor viszont inkább mégsem, annyit nem ér.



2023. ápr. 26. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Én nem hinném egy ismerősöm használja többször is és semmi baja. És igen Magyarországon már lassan a C vitamin is vényköteles lesz. Nem hiába hiszik a fehérje port is doppingnak az orvosok. Igen tudjuk, leáll a vese máj tőle.
2023. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Amúgy az még hagyján lenne, hogy vényköteles, a probléma az hogy az orvosok egy jó nagy része el kezd problémázni és nem írja fel…


De az még durvább, hogy pl. a PrEP, amit Angliában szinten megvehetsz a gyógyszertárban a polcról bármi nélkül, itthon nem egyszerűen vény köteles, hanem csak konkrét orvosok írhatják fel, pár darab az egész országban, akik pedig 99%-ban nem hajlandóak. Még akkor sem, hogyha mondjuk a saját szakorvosod ajánlja neki…

Ez ellen már néhány orvos is felszólalt, de nem valószínű hogy lesz változás, vagy inkább negatív irányba.

2023. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
A szívnek nem tesz jót.Ezért vényköteles .
2023. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
3. konkrétan szívgyógyszernek szánták és a mellékhatása miatt lett ismert.
2023. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!