Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Leborotváltam a nemi szervem...

Leborotváltam a nemi szervem borotvahab/gél nélkül és kipattogzott miután lehintőporoztam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
NOrmális válaszokat kérek
2010. okt. 9. 22:42
 1/7 anonim válasza:

kérdés:

fölfelé, (a fejed felé) vagy lefelé ( a nemiszerved felé) borotváltad?

mert ha visszafelé, akkor nem kérdés

ha lefelé, akkor szerintem érzékeny a bőröd, vagy éppen a borotva nincs kiélezve, vagy nem jól siklik, vagy több pengéjű borotvára lenne szükséged

2010. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok minden nem tudsz!esetleg bőrnyugtató krémmel kend be, bephantennel esetleg, vagy neogranormon kenőccsel!

De ha már habot nem használsz, használj szappant, jobb mint szárazon borotválni utána meg szenvedni!

2010. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak hülye voltam az első borotválásnál, hát nem tudom merre borotváltam. legközelebb normálisan fogom csinálni csak most elég hülyén néz ki :S
2010. okt. 9. 22:51
 4/7 anonim válasza:

jaja, első borotválás para

én zuhany alatt szoktam, se gél, se hab, minek

szépen, óvatosan tessék lefelé, tehát a föld felé azt a borotvát :)


Sok sikert a következőhöz, és jobbulást a gyíknak :)

2010. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mar olyan jo gyantazokat lehet kapni es az sokkal jobb, mint a borotvallas.

Nem beszelve arrol, hogy havonta 2-er kell leszedni, borotvalkozni meg gondolom, hogy 2 naponta!

2010. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A dm-ben, Rostmann-ban, de valoszinu, hogy nagyobb bevasarlo kozpontban, es kozmetikumat arusito uzletekben is belehet szerezni,

szortelenito gyantat, de gyanta csikokat is, amibol eleg nagy a valasztek, es elfogadhato aron. Talan meg a netten is meglehet ezeket rendelni.

2010. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nekem nő másfelé a szőröm, de lentről felfelé(a fejem felé) kellene borotválni(ellentétesen a szőr növekedésével)..
2010. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!