Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet az 42 évesen,...

Mitől lehet az 42 évesen, olyan mintha totál csökkenne a libidóm?

Figyelt kérdés
Pár éve mindenkit meg akartam hágni, manapság meg már lassan a feleségem akinek alapból kicsi a lobidója majdnem ő zaklat, hogy csináljunk valamit. Állandóan fáradt és ideges vagyok. Gyerekekhez sincs türelmem, meg úgy semmihez.
2023. máj. 7. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Faradtsag, stressz, oregszel
2023. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A korral jár,te sem beprogramozott gép vagy .
2023. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért kell ilyen sokat várni, hogy megnyugodjanak kicsit a férjek?
2023. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Öregszel.🤷‍♂️
2023. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk azért, mert már 42 vagy. Attól, hogy te 16-nak képzeled magad, már egy vén fasz vagy, és ez csak rosszabb lesz, jobb nem.
2023. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az oregedes 42 eves korra azert eros. Testi, lelki megterheltseg, de nem hetven vagy, uristen.
2023. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 A hetven éves az már öreg. A negyven feletti pedig még csak öregszik, de már nem fiatal. A libidó csökken. Ez még jelenti azt, hogy öreg lett valaki, hanem azt, hogy már nem húszéves. Ha ezt képtelen vagy elfogadni, azzal csak nevetségessé teszed magad, és irreális elvárásaid lesznek magaddal szemben.
2023. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DanielC ***** válasza:
Mert azt irod ideges vagy, ezert a sok kortizon elveszi a vágyat.
2023. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!