Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázásra a háziorvos tud...

Felfázásra a háziorvos tud antibiotikumot felírni?

Figyelt kérdés
Fáj a derekam, valamint gyakori vizelési ingerem van. Ezzel felhívhatom a háziorvost holnap, hogy írjon fel rá valamit, vagy el kell mennem urológiára?

2023. máj. 18. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Igen, tud.
2023. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon köszönöm a gyors választ! :)
2023. máj. 18. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Elég ha felhívod, nem kell terhelned, hogy bemenj, ugyanúgy felveszi a másfélmilliós fizetését hóvégén...
2023. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt 100 % hogy nem ír rá.
2023. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Csak egy megjegyzés. Hallottam, hogy volt olyan, akinek visszatért mindig egy idő után az ilyen problémája. Mindig újra kezelték antibiotikummal, de megint újra kezdődött. Végül úgy múlt el neki, hogy probiotikumot is evett az antibiotikum mellett, és akkor már nem tért vissza neki. De ezt az orvossal beszéld meg, hogy szabad-e az antibiotikum mellett probiotikumot enned, és ha igen, mikor. Én a kaukázusi kefirt javaslom, az szerintem jobb, mint a gyógyszertári probiotikumok, és természetesebb.
2023. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!