Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vérzik az anyajegyem. Mi a...

DeyLath kérdése:

Vérzik az anyajegyem. Mi a teendő? Többi kérdés lent.

Figyelt kérdés

Egy elég éles borotvapengével megvágtam az anyajegyem

Kb 10 peprcig vérzett aztán abbamaradt. Ilyenkor mi a teendő? Súlyos hibát követtem el vagy nem lessz semmi baj ?

És mi az amit ilyenkor NEM szabad csinálni?


2010. okt. 10. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem go bőrgyógyász
2010. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad hozzanyulni egy anyajegyhez, de szemolcshoz sem ilyen agressziven, mivel nagyon veszelyes!

Orvos!

2010. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer véletlenül lekapartam a tetejét, de nem lett semmi baja, bár nagyon fájt. Rendesen tisztítsd és fertőtlenítsd le és én be is ragasztanám napközbenre. Utána be fog gyógyulni, csak vigyázni kell rá.
2010. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy jártam bele vágtam félig,de szerencsére megúsztam.Ne nyúlj hozzá egy pár óráig.
2010. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mutasd meg bőrgyógyásznak. Semmiből nem áll, semmi kellemetlenséggel nem jár. Megnézi nagyítóval, és ennyi. Inkább egy felesleges út, minthogy később komoly gondot okozzon.
2010. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szedesd le lézerrel

többé nincs vele gondod

2010. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha megvágod magad, alkohollal vagy sóval tudod fertőtleníteni. Régebben le7ett kapni timsót is (préselten), én azt szoktam rátenni, tökmindegy milyen a seb ott. Egy picit csíp7i, de jól összehúzza és a vérszivárgás alig röviddel utána már abba is marad.

Horzsolásra, nagy kiterjedésű sebekre, sérülésekre NEM ajánlom!

Szemölcs fertőtlenítését sóval CSAK porózus állagban szabad!


Ha zavar az anyajegy, esetleg esztétikátlan, ill. túl sokszor belefut a penge, tényleg érdemesebb lézerrel leégettetni! Ennek ugyan van némi költsége, azonban utóbbi esetben megelőz7ed vele a vérmérgezést.


Üdv: EE

2010. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!