Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körzeti orvosnál éves...

A körzeti orvosnál éves vizsgálattal ki leht váltani az iskolai vizsgálatot? (Több kérdés lennt és magyarázat)

Figyelt kérdés

Lájtosabb a körzeti orvosom így egyszerűbb is lenne,meg lehet egyezkedni is vele,így kényelmesebb és nem lenne semmi égő vizsgálat sem.


Több téma is volt és pusztán kíváncsiságból érdekelne a szerzett szükület mitől szokott kialakulni,miktől,letapadástól is kialakulhat?Aztán a herevisszért hogy lehet észrevenni,olyasmi mint a látvisszér,kiálló ér és azt mindenképp műteni kell,mert látvisszert nem?Aztán hogyan kell a műtétet elképzelni,kiemelik az eret,mert az igen durva akkor?


2011. nov. 3. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést lábvisszért akartam írni.De a körzeti orvosos téma aktuális nálam,a többi pusztán kíváncsiságból érdekel csak.
2011. nov. 3. 19:07
 2/7 anonim ***** válasza:
ha a körzeti orvos a suli orvos is egyben akkor szerintem megoldható :)
2011. nov. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztosan ki lehet váltani, csak kérj tőle igazolást, mert azt valószínűleg be kell mutatnod az iskolaorvosnak. Ettől függetlenül nyilván nem úszod meg az alapos vizsgálatot..
2011. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A körzeti orvosom nem a suli orvos is egyben.De kérnék igazolást és persze hogy alapos lenne a vizsgálat,de az én körzetimmel lehet egyezkedni szóval ami törvényileg nem kötelező azt elmondja és megadja a döntés lehetőségét,meg bármit lehet kérdezni is.Meg hallottam róla hogy körzeti orvossal is meglehet csináltatni és igazolni,itt írták,csak jobb ha rákérdezek.


A többi kérdésre is tudnátok amit kíváncsiságból írtam válaszolni megköszöném.

2011. nov. 6. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
a herevisszérrel kapcsolatban fogalmam sincs, viszont szűkületet biztosan nem szerzel, ha minden fürdésnél visszahúzod a bőrt, alaposan tisztálkodsz, ha éppen masztizol, akkor teljesen is húzd hátra a fitymádat, ne csak a makkodon mozgasd. Ja és persze fontos a rendszeres önvizsgálat, illetve orvosi vizsgálat!
2011. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.Az orvosi vizsgálatot kihagynám kb 90% a férfiaknál nem jár urologiai vizsgálatra,nekem csak urologus nézhetné meg négyszemközt ha úgy döntenék,meg nincs szükületem nem emiatt kérdeztem,de sokat lehet hallani szerzett szükületről is ezért érdekel.Én mosom rendesen,meg áttapogatom is akkor aki szerzi a szükületet itt hibázhat valószínűleg.Igazából azért érdekelt mert arról soha senki nem ír,hogyan lehet szerezni szükületet,mire nem figyelnek.
2011. nov. 10. 08:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt gyorsan leírom mert számtek órám vagyok,csak a tanár elment.Beszéltem a körzetimmel és azt mondta hogy persze mehetek hozzá és majd igazolja,meg nyilatkozhatnak a szüleim a suliba arról,hogy ő fogja ezentúl elvégezni a vizsgálatokat.Ez igen jó hír nekem,mert mindent meg lehet beszélni,meg egyezkedni vele,meg égő vizsgálat nincs,ha nem szeretném,csak akkor beszélget,meg kérdezget,átbeszél mindent.Azt mondta mehetek nyugodtan aztán majd mindig mindent megbeszélünk,meg a szüleimmel is beszélne előtte.
2011. nov. 10. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!