Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12/f szőrtelenítés? (kérdés...

12/f szőrtelenítés? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés
A hónaljamon van már pár nagyobb szőrszál ami enged kicsit zavar,hogyan tudnám legegyszerűbben eltűntetni? Olvastam valami Veet szőrtelenítő krémet meg gondoltam a borotvára. Szerintetek?
2011. aug. 14. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik egyszerű és kényelmes megoldás, de a borotva szerintem egyszerűbb és nem kérdeznének róla a szüleid, hogy miért és mit szőrtelenítessz vele. Arra viszont mindenképp figyelj, hogy utána kb. 1 napig érzékenyebb a bőröd, úgyhogy ne használj izzadásgátló dezodort - én ezért este szoktam borotválni magam.
2011. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,de ha veszek borotvát akkor az nem ciki ha megtalálják vagy vmi?
2011. aug. 14. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgyis borotválkoznod kell az arcodon is, tehát szerintem nem. Ha rákérdeznek, akkor az igazságot is elmondhatod nekik, hogy elkezdtek nőni a szőrszálaid és téged ez zavart, ezért a borotva, de nem szerettél volna beszélni róla - a szőrtelenítés szerintem mindenkinek a magánügye, mi nem beszéljük meg családon belül, hogy ki mit borotvál :) Kamaszként engem is maceráltak vele, de pár próbálkozás után megértették, hogy az én testem.
2011. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ja, készülj föl, kamaszéveid most egy darabig arról fognak talán szólni, hogy anyukád majd beszólogat minden testrészed borotválásáért...
2011. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!