Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen egyszerűen nem...

A péniszemen egyszerűen nem lehet felhúzni (vagy lehúzni, kinek melyik tetszik) merevedéskor a fitymámat a makk aljáig. Ezt lehet orvosolni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 23:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%

Előző előtti vagyok. Ez igaz, és röstellem magam, hogy nem szóltam. Erre valóban figyelj oda! A módszer annyiban működött nálam, hogy teljesen elmúlt a szűkület, ma már gyakorlatilag nem is észrevehető. A kezdeti állapot olyan súlyos volt, hogy még lankadt állapotában sem jött le róla, egy picit sem. Orvoshoz féltem elmenni, megbeszélnem nem volt kivel, így magamnak próbáltam kétségbeesésemben. Utólag hallottam egy barátomtól, hogy őt az orvos küldte el, hogy tornáztassa magának. Tény, hogy nagyon óvatos voltam. Egyébként a kérdező annyival szerencsésebb, hogy neki csak erektált állapotában nem jön le. Szerintem óvatosan megér egy próbát. De csak óvatosan!


A biztos, természetesen, ha szakemberhez fordulsz!

2008. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Óvatosan a szakemberekkel is: nekik a legegyszerűbb, leggyorsabb megoldás a kézenfekvő.

Nálunk pl teljes körülmetélést ajánlottak a szüleimnek... aztán megcsináltatták. Jelenleg meg emiatt szívok.... kiszáradt makk, kérges, foltos, undorító...

Fájó merevedés...

Kell ez?

Nem mindenkinek sikerül jól sajnos :(

2009. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!