Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 20 leszek, és ma realizáltam kb hogy figymaszűkületem van. Fájdalmat nem okoz, maszturbálás is megy rendszeresen, de nem szeretném hogy baj legyen. Tehát tünetek nincsenek,csak egyáltalán nincs kint a makk. Teljesen körbe van véve. Vizelési problémáim sincsenek, de tudom hogy ez nem a normális.

Urológiára menjek el és mutassam meg? Érettségi szóbelik miatt egyelőre nem megoldhato hogy műtsenek. Meg erősen félek is tőle.

Tudom, kicsit abszurd az egész, de megijedtem őszintén szólva. Mindig is ilyen volt,de nem gondoltam eddig hogy különösebben más lenne.


2023. jún. 5. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Urológus segít. Háziorvos ad beutalót, ha azt nem akarod, akkor keress egy magán klinikát. Fizetős, de ha telik rá, akkor inkább ezt ajánlom.
2023. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el bátran egy urológushoz, nincs mitől félni. Nem te leszel sem az első, sem az utolsó. Beutaló nem kell, így a háziorvost kihagyhatod, viszont időpont igen. Ne aggódj, amire kapsz időpontot az urológiára + kitűzik a műtét időpontját, már bőven túl leszel az érettségin.
2023. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd akkor mutetted magad, amikor jo neked. Megmondod neki hogy juliustol jo neked
2023. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "Menj el bátran egy urológushoz, nincs mitől félni".


Ja, mintha MINDEN egyes orvos egy jo orvos lenne. Dehogy-dehogy!


Ja, mintha minden "orvos" megerdemelne minden egyes paciens bizalmat. Dehogy-dehogy! A bizalmat ki kell erdemelni. Az elmult 73 evben, az en sajat eletemben, az orvosok tulnyomo tobbsege egy-egy szakkepzetlen balfacan volt.


Kerdezo,


1) Valoban az urologusok azok, akiknek ez a specialitasa. Azonban


2) Teljesen jogos az esetleges felelmed, mivel A) az egy erzekey testresz. Es B) mivel, tapasztalatom szerint, nagyon sok a szakkepzetlen balfacan HENTES akinek ugyan VAN orvosi diplomaja meg praktizalasi engedelye is van. Azonban, mindezek ellenere, nem ertett az illeto semmihez se, es mindent elszurt az illeto.


3) En nem sietnem el ezt a mutetet. Azaz, raer az a mutet. Nem hajt a tatar!


4) En csak olyan hentes kese ala fekudnek, akit vagy a SZULEIM, vagy az egyik kozeli rokonom, vagy az egyik jo baratom, vagy pedig egy jo ismerosom, teljes szivbol es oszinten javasolna.

2023. jún. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, beszéld le arról, hogy segítséget kérjen. Egy vizsgálattól nem lesz baja. Egy orvos sem fog egyből neki esni, ha valóban indokolt a beavatkozás, még akkor is bőven van idő megfelelő orvos választására.
2023. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős a szűkület és egyáltalán nem látszik ki a makkod, valóban érdemes megcsináltatni ezt a műtétet, ami manapság már rutin-beavatkozásnak számít. Elsietni tényleg nincs okod, és abban igazuk van az előttem válaszolóknak, hogy nemigen kapsz július előtti időpontot. Baj abból se lesz, ha egyelőre nem csináltatod meg, de ha tényleg komoly fitymaszűkületről van szó, azt kár lenne úgy hagyni.
2023. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Picit ijesztő az egész, mert eddig eszembe sem jutott hogy erről van szó, és hirtelen megijedtem. Ha lezajlottak a dolgaim, azért megnézetem.
2023. jún. 7. 00:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!