Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 23 évesen alacsony a libidóm,...

23 évesen alacsony a libidóm, csomószor nem kívánom a szexet. Érdemes lenne urológushoz menni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 5. 19:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
tapasztalatból is mondom, amikor el voltam hízva, nem naponta kívántam, hanem hetente, de amióta lefogytam, normálisan étkezek, azóta már kb reggelente kőkeményen áll fel.
2023. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%

10-11. De párom sem vékonyka. Egyébként a libido adottság kérdése is.


Ha okos lennél, tudnád. Van akinek több, van akinek kevesebb. :)

2023. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
téged sem az eszedért szeretnek, na szia.
2023. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

direkt irtam, hogy lehet neki ez a baja, hogy csökkent.

idióta vagy

2023. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
Tesztoszteronszintet vérvételből állapítják meg. Urológus ír a laborba beutalót. Az majd megmondja a továbbiakat. A kövérség nem számít. Nekem mindig 32 felett volt a BMI és huszonévesen éjjel -nappal kívántam. Mejd megőrültem. De béna voltam ismerkedni.
2023. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
Kevesebb recska
2023. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
Nincs szervi baj, ne irkáljatok hüleségeket! A libidójáról beszél, azaz a nemi vágy hiányáról. Nem arról, hogy nincs erekciója. Előbbiből következik az utóbbi (érthető módon), de utóbbiból nem következik az előbbi.
2023. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
61%
Sajnos nekem is ugyanez a probléma volt amikor meghiztam, pedig nem is voltam olyan kövér. Egyszeruen elment a kedvem. Nem kívántam a szexet. Egyébként erekcióm volt. Aztán mozogni kezdtem rendszeresen, jól etkeztem és normalizálódott. Van közötte összefüggés. Nem is tudom mi lehet a nagyobb darab férfiakkal.
2023. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!