Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14/F. Lehet hogy hihetetlen...

14/F. Lehet hogy hihetetlen de lassan kb.1 éve napi 5-nél töbször okozok magamnak orgazmust. Tudom hogy ez így nem jó de elhatároztam magam hogy leállok mivel a spermám átlátszó. Szerintetek ez még megváltozhat. (Ennek lehet valami következménye? )

Figyelt kérdés
És a 2 herém is kicsi korom óta szerintem nem nőtt az egyik kb. 1cm hosszú a másik vagy 1.5 2 cm-er. Ezis még változhat
2010. okt. 11. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
miért nem jó? nem élünk a sötét középkorba ha ez nem befojásolja egyéb dolgadat akkor nincs vele semmi baj
2010. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha átlátszó a spermád, akkor nincs benne fehérséget okozó hímivarsejt. szerintem álljál le egy kicsit, a heréddel szerintem nincs baj
2010. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ez baj is meg nem is. Jó lenne ha másban is találnál élvezetet. Tanulás, edzés. Valami ami levezeti az energiáidat.

Következménye lehet, hogy megerősödik a kezed. A testedtől sok energiát veszel el a fehérjeképzés miatt. A megemelkedett tesztoszterin szint miatt agresszívabb lehetsz és hosszabb távon kopaszodást okozhat a lebomló tesztoszteron. Ha van valami veled született szívbetegséged, akkor a felfokopzott érzelmi állapot és a heves szívverés szívleállást is okozhat. Amúgy meg megismered a tested ezen működését. De szerintem semmit sem jó túlzásba vinni.

2010. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

annyit recskázz amennyit jólesik

ugyanakkor jó lenne, ha nem csak recskázásból állna az életed

találj magadnak vmi elfoglaltságot

2010. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ugyanakkor ha a heréid télleg 1 centisek (vagy az egyik duplája a másiknak?) az annyira nem jó 14 évesen, érdemes lenne elmenni andrológushoz (illetve neked ugye még gyerekorvoshoz, suliorvoshoz)


Már ha tényleg 14 vagy


farkad mereven mekkora?

2010. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz a jó tanácsot, sportolok is meg tanulni is szeretek ez az eredményekben meglátszik, igen tényleg 14 vagyok, mereven 11 cm ( :S ),de a astagsággal is van gond ( :S )
2010. okt. 12. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor szerintem menj le a suliorvoshoz

nem fog kinevetni, diszkréten fogja kezelni, nem fog róla tudni senki

ő majd megmondja mi a következő lépés


na halogasd mindenképpen mutasd meg orvosnak

14 évesen az 1 centis golyó nagyon kicsi

11 centivel nincs gond, főleg 2 centis golyóval - szimplán későn érő vagy, de a másikkal lehet hogy gond van

(vagy a nagyobikkal)

(vagy egyikkel sem, és a tied ilyen, nem egyszerre nő, akár ez is lehet, de ezt így neten nem lehet eldönteni)

2010. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!