Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymamon felszakadt a bor...

A fitymamon felszakadt a bor tobb helyen korbe az egeszen, mintha meg lett volna feszitve. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Nos. Alap helyzetben konnyen lejon rola a fityma de merev allapotban nehezen jon le, mert ha tovabb huzom akkor a sebek elegge kipirosodnak. Mostanaban tapasztaltam ezt, es mintha nagyobb is lenne a szerszam.
2010. okt. 11. 22:40
 1/9 LDL válasza:

Lehet hormonális zavar menj el orvoshoz. Előljároban anyit h a cerka sosem nő anyit h a bőr ne legyen rá elég...

Lehet vmi nemibetegség de ettől nem kell megijedni csak elsőre hangzik ez csunyán a legtöbbtől hetek alat megtudsz szabadulni.

2010. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az kizart, senkivel nem fekudtem le.
2010. okt. 11. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem fitymaszűkület
2010. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

lehet persze fitymaszűkület, jobb azonban, ha ezt orvos állapítja meg.

könnyen lehet azonban az is, hogy a sok farokveréstől sebesedett ki. ez bizony elő szokott fordulni.

2010. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj az urológiára, nem kell beutaló sem, ne parázz tőle, ők minden nap több ilyet is látnak, én is paráztam tőle, de nem kellett volna, nekem fitymafék műtétem volt végül, azóta teljesen jó minden.
2010. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Halli!


Fitymaszűkületed van amely többféleképp orvosolható, így tulajdonkép választhatsz az alább felsoroltak közül.

2010. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elmégy az urológushoz aki megfogja vizsgálni és mondani fog valamit.

Ne lepődj meg ha például szóba kerül a metélés valamely formája... el kell döntened hogy kell e a fitymád, vagy nem kell e a továbbiakban. Ha metélt leszel akkor egy kicsit másabb lesz ott lent, és szvsz problémásabb is lesz a "viselése", "használatkor" síkosítónak is játszania kell, s mivel gyakorlatilag ez egy életre szóló döntés alaposan mérlegelni kell, de ezt el is kell hogy mondják majd, de meg is nyaggathatod a dokit :D


Aztán írod hogy mintha nőtt volna a szerszám.

Feltételezzük hogy a fejlődő korban vagy, akkor az történik hogy a bőr tényleg beszűkölhet amely házilag orvosolható. Nálam volt egy kis szűkösség anno, de fürdéskor, a víz hathatós segítségével hónapok, ha nem egy év alatt de végleg megszűnt a szűkület. Azt csináltam hogy hokizásnál, mindig egy picivel többet húztam fel, a víz a bőr "meglágyításához" kell, ha szárazon csináljuk az általad leírtak történik: egyszerűen felhasad a bőr.

Tehát minden alkalomkor egy picit tovább húzod amíg érzed hogy feszül, de ne fájjon.


Aztán ott van még a rövid fék esete, amennyiben a makkod lefelé hajlik húzás közben, akkor egy rutinműtét lehet az eredmény, melynek során részlegesen vagy teljesen megszüntetik a féket, szikével vagy lézerrel. Lézer előnyben lehet, fölkel mérni hogy hol lézereznek az országban :)


Ja és annyit még hogy a fitymafék elmetszéséhez szerintem nem kell altatás, de ha mégis altatni akarnak akkor metélés gyanús, ez esetben hagyd el a műtőt akármi van.

2010. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljes körülmetélésbe semmiképpen ne menj bele, rajtam megcsinálták és tönkre is ment a péniszem és utólag már nem lehet vele kezdeni semmit :(
2010. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, a teljes körülmetélés szerintem is nagyon para!!!!!!

Nekem egy éve volt és azóta egyre gázabb

2010. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!