Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi gond lehet a szexualitásommal?

Mi gond lehet a szexualitásommal?

Figyelt kérdés
Miért vagyok kanos állandóan? Nem gondolok semmilyen erotikus tartalomra, de azt veszem észre, hogy állandóan elkezd felállni a péniszem, stb. 25 év alatt nem igazán volt még ilyen.

2023. jún. 22. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokszor hallok férfit emiatt panaszkodni. :)

Szerintem örülj neki. Ha zavar, ülj le, nyomkodd a telefonod, beszélgess valakivel. Hidd el, lenyugszik tőle a katona.

2023. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Keresd Jézust!
2023. jún. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vallásos.:D


Ha elfoglalom magam, akkor is hasonló a helyzet. Próbálom a napi maszturbációval enyhíteni, de nem javul a helyzet, és irritál. Alapvetően nem vagyok olyan, mint a legtöbb férfi, a szexualitás nagy mértékben nem érdekel.

2023. jún. 22. 08:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A testedet viszont érdekelné. A testi szükségleteidnek gátat szab az elméd, tehát valamilyen pszichés oka van annak, hogy "a szexualitás nagy mértékben nem érdekel". Ha zavar, keress fel egy pszichológust.
2023. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha olyan volnál, mint én, akkor folyton dugnál, vagy vernéd valamelyik sarokban. Így sajnos nem tudom átérezni a helyzetet.
2023. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3: Szerintem itt le is írtad az okát. 25 éves férfi vagy, szexelned kellene és ezt a szervezted jelzi. Nem elég a recska.
2023. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogyan találhatnék könnyen szexpartnert?
2023. jún. 22. 18:34
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Férfit vagy nőt?
2023. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen sehogy, hacsak nem jóképű és vonzó vagy, de ha ez így lenne, akkor szerintem nem született volna meg ez a kérdés, mert lenne hozzá partner. Ismerkedni kell, próbálkozni és előbb utóbb összejön.
2023. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez volna az általános állapot a fiatal férfiak közt, kérdező. Sajnos a mai nyugati típusú táplálkozás nagyom nem barátja a férfierőnek. Pedig a férfiak agyában mintegy 4x akkora területet foglalnak le a faj-, mint a létfenntartási funkciók. Ezért vagyunk mi bátrabbak, vakmerőbbek, az életet kevésbé tisztelők, mint a nők, akiknek az esetében az az arány fordított. És ezért jut eszünkbe átlag 17 mp-enként a szex. Főleg a 20-as éveink derekán, amikor normál esetben a legfőbb ideje lenne a génkészletünk továbbjuttatásán igyekezni.
2023. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!