Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám azt gyakorolni,...

Hogyan tudnám azt gyakorolni, hogy hátrahúzott fitymával pisilésnél jól célozzak, ne fröcsköljön és egy egyenes sugárban jöjjön ki?

Figyelt kérdés

Eddig mindig úgy pisiltem, hogy a makkom takarja a fitymám és utána csak lerázt. De egy barát momdta, hogy úgy sokkal higénikusabb, ha pisilés közben hátrahúzom a fitymám. Ez vmennyire érthető is. De amikor házrahúzom annyira, hogy ne takarja a hugycső nyílását és elkezdem kiereszteni, akkor fröcsköl. Próbáltam azt, hogy "játszok" azzal, hogy közben mennyire húzom hátra a fitymát, de a víz sugárban így is van egy rész, ahol egy picit elágazik.


Ezen lehetne-e valahogy javítani, mert eléggé zavar, amikor rendes wc be pisilek és nem liszoárba.eg piszoárnál is láttam, hogy van akinek nyíl egyenesen ment ki a pisi.


17/F



2023. jún. 27. 23:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Akár privátban is várom a válaszokat!
2023. jún. 27. 23:03
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Hát hord úgy a f@szod, hogy alapból hátra van a húzva. A hugy meg alapból csavarodva jön, mert a húgycső huzagolva van, de ha elég rutint szerzel, akkor már nem fogod összehugyozni az armani mackó nadrágot.
2023. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Eleve hátra kellene húzni, hogy ne a fitymádba pisilj. Lerázás után is pár csepp ott marad, amitől több lesz a fitymafaggyú (szmegma).
2023. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Makk végén nézd meg a húgycsöved végét. A legtöbb férfinak enyhén összeér a közepén, ettől tűnhet úgy, higy két irányba pisilsz. A fitymát mindig hátra kell(ene) húzni pisiléskor.
2023. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2! Hogy értetted az "armani mackó nadrágot"?
2023. jún. 28. 00:46
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Hát hogy biztos van drága nadrágod, amit legalább egyszer lehugytál. Nekem volt hogy sikerült de már rég hátra húzva hordom a f@szom.
2023. jún. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Na ez az utolsó jó. Hajrá eunukok! Egyébként ha éjjel elfeküdtem, és össze van tapadva, én is néha összehugyozom magam. De igazuk van, akik írták, hodjad mindig úgy,vagy legalább vizelj mindig úgy. Idővel kitágul, és egyenesen fog csurogni. Addig is gyakorolj otthon. Ott nem probléma az átöltözés.
2023. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
8as. Nagyon adom 😂😂👌😂😂😂
2023. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csupasz makk ***** válasza:
87%
Nekem ugyanez volt a problémám, miután körülmetéltek. Nyomd össze minden pisilés elôtt a makkodat a húgycsônyílásnál a húgycsônyílásra merôlegesen, akkor megszûnik az összetapadás és nem spriccel szét a vizelet. Idônként még most is össze kell nyomnom a makkomat, pedig engem már nagyon rég metéltek.
2023. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!