Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet visszér tágulat?...

Ez lehet visszér tágulat? Vagy más állhat a dolog mögött? Milyen gyorsan szokott ez kialakulni?

Figyelt kérdés
A minap a párommal csaptunk egy elég erős szeretkezést(nem tudom másképp megfogalmazni), azóta a bal herém felett az egyik ér megvastagodott. Nem fáj erősen, inkább enyhén zsibbad, bár magát a fitymámat is elintézte a dolog és be hámlik mint amikor leégsz.

2023. jún. 28. 00:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg csak az erős együttlét miatt begyulladtak volna a heréim és ez okozná?
2023. jún. 28. 01:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszér tágulat nem 1 óra alatt alakul .Az erős együttlét nem tett jót a tökeidnek,de a fitymádnak sem.
2023. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Endura ***** válasza:
Szerintem az a mellékheréd és nem ér,de az biztos,hogy nem visszér,ha csak most kezdted el érezni.Annak a kialakulásának folyamata van és nem egyik napról a másikra fogod megérezni
2023. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolak, eddig is volt egy kisebb visszér a herémnél, de az nem volt sose ekkora, épp ezért kérdeztem rá, végül tényleg mellékhere
2023. jún. 28. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!