Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellékhere gyulladással...

Mellékhere gyulladással maszturbáció?

Figyelt kérdés

Olvastam, higy nem ajánlott, de az sehol sincs le írva, hogy miért. Már 1 hete nem voltam kielégülve és elég frusztráló

22/F



2023. júl. 1. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
bele ne haljál
2023. júl. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvost nem kérdezted meg, hogy lehet-e?
2023. júl. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem megpróbálhatod,de finoman cainàld így elsőre
2023. júl. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs közel a város és hát elérhetőséget nem adott, csak időpontot amikor visszamenjek. Neten meg nemnagyon találtam, valami öreg csávó. És hát ennyiért most nem mennék be
2023. júl. 3. 00:59
 5/9 anonim ***** válasza:
A spermát a mellékhere termeli, valószínű, hogy emiatt nem ajánlják. Talán nem tesz jót neki az "ürítés" ilyenkor.
2023. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak azert nem ertem, mert akkor magatol lesz valami. Ugy kepzelnem, nagy kivaras utan egy nagyon lagymatag valtozatot esetleg, ha muszaj.
2023. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én segítek 🙂😉 26L
2023. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatod, nekem felsőhere gyulladásom volt és nem lett semmi bajom.
2023. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fáj, se nem zsibbad, nagyon ritkán egy 2 percre ha érzek benne egy kicsi nyomó érzést, de semmi több. Viszont emelett be van dagadva mind a két mellékherém. Ezért is kérdezem, hogy mennyire lehet vele játszadozni? Nem szeretném, ha véletlen jobban begyulladna.
2023. júl. 6. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!