Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyogyszerrel alszom mit lehet...

Gyogyszerrel alszom mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
30 eve kezdtem 0.25 xanaxxal jelenleg altatohoz nyultam volt olyan este mikor 2mg rivo, rudotel es fel teperin 3 orat aludtam. Masnap mu kahely elött összeestem lement a vernyomasom. A teperint orvos irta kuderült rivoval nem szabad bevenni. Probalkoztam gyogyteakkal nerfenfege nyugtato tabletta , ha kivagyok merülve delutan sikerül elaludnom az nagyon jo . 60 evesen nehez opyat talalni amitöl tudnek pihenni, a ház ahol lakom tarsashaz ejfelig zsinat. De videken anyumeknal a csend zavar , semmi se jo.
2023. júl. 3. 21:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk kifejthetnéd bővebben is...
2023. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hozzaszoktam ha mar nem hasznal akkor váltok masra, ha szedtem stilnoxot , akkor lendorminra vissza megszokja a szervezet
2023. júl. 3. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
A javaslatom az lenne, hogy a probléma valódi okát kellene megkeresni, ehhez pedig pszichológust javasolnék vagy pszichiátert (írhat fel gyógyszert ha szükséges).
2023. júl. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem orvoshoz kellene fordulnod és együtt megtalálni a megoldást. Keresni másik orvost, mert ezeket valaki felírja neked, de láthatóan nem segít rajtad. Egyedül csak kísérletezni tudsz a gyógyszerekkel és vagy bejön vagy nem. Hosszú távon nagyon ki fogsz merülni, ha rendszeresen nem tudsz eleget aludni.
2023. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!