Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a péniszemmel?20/F

Mi lehet ez a péniszemmel?20/F

Figyelt kérdés

Valószínűleg a barátnőmtől kaptam el valamit, felvolt fázva és úgy csináltuk.

Elsőnek kivolt száradva a makkom, piros pötty volt rajta, és a fitymám is szárazabb volt, viszkettem.

Vettem Canestent, számomra ez egyértelmű gomba tünet volt, de egy hete nem nagyon használt a canesten.

Aztán nem tudtuk megállni hogy szexeljünk, csináltuk pedig nekem szárazabb volt a péniszem, fájt közbe.

Azóta tiszta piros már az egész péniszem, felhúzni fájdalmas( és mintha szűkebb lenne, mintha sebes lenne) mostmár tényleg kímélem, kenem testapoloval és canestennel, ugye nem kaptam fitymaszukuletet?

Tudom urologoshoz kéne menni de munkából nem tudok eljönni.

Meg most akkor ez gomba vagy mi?

Büdösnek nem volt az..

A viszketés meg lehet szarazsagtol is


2023. júl. 4. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bakteriális fertőzés, amire nem lesz jó a canesten, de arra csudi jó, hogy tovább szárítsd. Ezért nem kell otthon kezelni anélkül, hogy tudnád mivel állsz szemben. Irány az orvos, ha tetszik, ha nem. Ha napközben nem engedi meg a munkád/munkahelyed, akkor 1 nap szabi vagy táppénz.
2023. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A canesten erre nem való. Csak a bajt fokozza .
2023. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah és nincs szex amíg mind a ketten helyre nem jöttetek.
2023. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szakrendelésre nem tudsz elmenni, menj háziorvoshoz. Általában úgy rendelnek, hogy munkaidőn kívül is tudnak fogadni. És egy sima bőrbetegséget azért jó eséllyel ők is el tudnak látni.
2023. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!