Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a herém környékén?

Mitől fájhat a herém környékén?

Figyelt kérdés

Két napja lettem figyelmes rá. Legalábbis nem is biztos, hogy az fáj, mert ha megnyomom nem érzékeny és nem fáj...azonban fölötte pár centivel, úgy a szeméremcsont táján olykor tompán de fájdogál... Pisilés vagy épp a másik dolog elvégzése közben és után sem fáj, egy kicsit sem...

19 éves vagyok, igaz barátnőm nincs, így a nemi úton terjedő betegségek kilőve, mert nem voltam még senkivel. (Lehet ciki, lehet nem, ez van.)

Azonban naponta szoktam kisebb-nagyobb adagokat csinálni, van hogy többször is, amelyben eddig nem figyeltem meg sem vért, sem sárga dolgot, illetve ahogy mondtam, közben sem fáj, szval...


Szerintetek?



2023. júl. 9. 12:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
Lehet be van gyulladva
2023. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1, Gondolod? Vajon mitől lehet?
2023. júl. 9. 12:28
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Rendszertelen nemi élet, vagy szexelj többet vagy gyakrabban verd ki.
2023. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Gyulladás esetleg valami bacitól ha sokáig elhúzodik tudom ezt magadtól is tudod de dokihoz mindenképp menj el.
2023. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4, őszintén szólva, elég hirtelen tettem le magam aznap, és pár óra után éreztem, hogy valami nem oké. Megütöttem...
2023. júl. 9. 13:01
 6/16 anonim ***** válasza:

Tényleg doki ha megütötted és nem múlik el.

Azért nem lenne jó ha nagyobb gond lenne belőle.

2023. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Igyál minél többet, hogy ha valamiféle bacilusok vannak azon a részen, azok távozni tudjanak.

Erre különösen jó egy sör vagy kettő.

Ha nem szereted, akkor alkoholmentest is ihatsz, az is hat.

2023. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha egyébként a herével lenne baj, a másik dologban, ami nem pisi, abban is látszódna elváltozás, igaz?
2023. júl. 9. 13:29
 9/16 anonim ***** válasza:

8

Nem biztos látszódna a spermában a gond.

Néha fáj akkor is amikor mondjuk be vagy indulva de nem tudod "kiadni". Esetleg ilyenkor segíthetsz magadon...

2023. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Még egy tippem van. Nézd meg alaposan, hogy nincs-e valami szőrszál beékelődve oda.
2023. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!