Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here/mellékhere gyulladás...

Here/mellékhere gyulladás lehet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma vasárnap van. Péntek reggel arra keltem, hogy a jobb herém alsó része kicsit fáj. Nem veszem észre ha nem veszek róla tudomást, inkább mondanám csak ilyen diszkomfort érzetnek. Előzménye, hogy bicajoztam, és kicsit jobban meghajtottam mint szoktam, és éreztem hogy a térdem és a jobb lágyekom körül mintha valami meghúzódott volna. Úgy írnám le mint mikor kicsit megrántod a bokád mert nem melegítesz be.

Ott ahol érzékenyebbnek érzem a herém, lent, érzek ilyen kis nyulvánszerű dolgot, gondolom az az ondó vezeték lenne. Na, akkörül érződik ez is. Illetve előző napokban kicsit szűkebb nadrágban ültem 8 órákat, munkán.

Természetesen megyek orvoshoz a jövő héten, csak mivel hétvége van, ide fordulok, hátha hallok valami érdemlegeset. Utánanéztem a gyulladásos témának, ott nagyobb fájdalmat kellene érezni, más tüntettel. De egyelőre mást nem érzek ezen kívül amit leírtam.


Köszi előre is



2023. júl. 16. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Megnyomódott valószínűleg, vagy esetleg meghúztál egy szalagot és oda sugárzik ki.
2023. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!