Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymatágítás otthon? Szexben...

Fitymatágítás otthon? Szexben okozhat-e gondot?

Figyelt kérdés
Hosszú fitymám van, teljesen merev állapotban is fedi a makk nagyrészét. Ernyedten gond nélkül, könnyen hátra tudom húzni, tisztán tudom tartani, viszont mereven eleinte nehéz volt, de most már eljutottam addig, hogy mereven is éppen makk pereme mögé tudom húzni, igaz, hogy ilyenkor eléggé feszül, főleg ha erős merevedésem van. Jó-e ha ilyenkor direkt próbálom még lejjebb húzni vagy ez már elég? Okozhat-e gondot a szexben, hogy fityma felgyűrödik perem körül,
2023. júl. 17. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Semmiképp nem egészséges! Műtét!
2023. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En nokent nem szeretnem, de te tudod.
2023. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt valaki ìrja, hogy hatra se tudja hùzni: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..
2023. júl. 17. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lankadtan hátra megy,mereven is menni kell,ezt vallják az orvosok.
2023. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy szerintem az sem, hány éves vagy. Kezdetben nekem is szűk volt, egyszerűen a "húzgálások" hatására kitágult.

Ez még akkoriban volt, amikor az ember rájön, hogy "húzgálni jó".

2023. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy dolog, amire talán nem árt figyelni, én is olvastam róla, hogy szélsőséges esetben, a merev állapotban a hátrahúzott és szűk fityma mintegy kizárhatja a makkot, elzárva a vér visszafolyását.

Eleinte feszült nekem is, de nem volt semmi gond belőle.

2023. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megmutatnám dokinak. Szteroidos kenőcs puhíthat rajta, így nem kekl rögtön körülmetélésre gondolni.


A hosszán viszont csak segíthet. Ha túllóg és zavar erekcióban is, akkor nincs az a tágítás, amitől rövidebb lesz, ekkor kellhet a műtét.

2023. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!