Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Munkavédelmi nadrágot kell...

Munkavédelmi nadrágot kell hordanom ebben a melegben, emiatt megizzad a fenekem és kicsípi az izzadtság. Ennek a megelőzésében segíthet a hintőpor?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Zöld lóbalzsam vagy gyógy krémek .
2023. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg a tiszta pamut alsógatya. És nem tudom, milyen hosszú a műszak, de félidő körül egy szünetben akár cserélni se volna rossz.

Otthon meg "szellőztetni", illetve lehet kenni pl. sudocrem vagy bepanthen krémmel.

2023. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem, az max össze áll az izzadsaggal... Pamut hosszú szárú alsó, vagy szintén pamut rövid leggings/biciklis nadrág alá. Az felszivja az izzadtsagot
2023. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Mycosid nem rossz éppen, ez egy érdekes szer, amit már a 80-as években is ezen a néven forgalmaztak, tudtam is használni, zokniba szórva stb.

Amiről te beszélsz az is bőrgomba, jódoldattal nagyon jól kezelhető.

Betadine, Braunol, ezek már jobbak is, mint a klasszikus egyszerű jódoldat, vagyis nem mar annyira.

Szokták reklámozni, hogy Canesten stb., de szerintem elsőre inkább jód, általában gyorsan segít és el van intézve.

2023. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha lehet töröld at magad tobbszor, akar nedves törölkozovel, furodj ahogy lehetséges, használj hidratálo torlökendőt a popodon, esetleg valtoztass alsot.

Mondjuk tanga helyett lehet elgondolkoznék olyan mama bugyin.

Nekem a melltarto cseszte mindig szét, alul kimarta a so...

A nyakamra tettem sokszor nedves huvos toeolkozot ez az érzést enyhitette egy darabig.

Amikor pedig ülőmunkát vegeztem, huvoset ittam, plusz beszereztem egy kis ventillatort.

2023. júl. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Babapopsi krem esetleg
2023. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

5!


A kategoria férfiak egészsége. Szerintem se tangát, se melltartót nem hord a kérdező

2023. júl. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a púder is.

Én akkor szoktam, ha a kakkantás literszám mérendő, és már vagy 3 volt az ap, ergo a likam körül égető az érzés, meg a szükség a hintőporra.

febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!