Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan oldjam meg az izzadást?

Hogyan oldjam meg az izzadást?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek a melegbe a városba, vagy ha dolgozok egy idő után megizzadok és elég büdös leszek. Mindig alaposan megmosom a hónaljam, szőr sincs rajt, hogy amiatt... Dezodort is használok, de egy idő után keveredik a dezodor és az izzadság szaga, anélkül meg mégrosszabb. Mit tehetnék, hogy ne legyek büdös? 18/F

2021. aug. 2. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Válts másfajta dezodorra vagy próbáld ki a stifteket. Azok erősebbek, mint a dezodorok.

Nekem az Oldspice bevált stiftben.

2021. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Izzadd ki magad otthon. Amúgy bűz ellen ajánlom a fürdést meg a canestent. Ez a kombó csodákra képes.
2021. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy, az izzadás természetes, a szervezet hűti magát.
2021. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 köszi, elmegyek és veszek egyet. Valaki olyat is ajánlott, hogy egy izzdásgátló stift és parfüm


#2 hiába fürdök, nem segít.

2021. aug. 2. 15:13
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
4 azért írtam fürdés plusz canesten. Ha büdös vagy 90%ban gomba az oka ami az igénytelenségre visszavezethető. Kezd el kenni pár nap és a kollegáid nem húznak gázállarcot ahogy belépsz a szobába.
2021. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy pl hány kiló vagy. Túlsúlyosan valószínűleg jobban is izzadsz. Old spice stift. Abból is a kék fejű. A fehér összefoghatja a ruhát. Este szoktam fürdés után, meg még egy vékonyabb réteg másnap indulás előtt. Egy borotvált hónaljjal tuti kombó.
2021. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Állj már le a Canestennel! A Canesten gombára való, a testszagot pedig az elszaporodott baktériumok okozzák. Az indokolatlan használata pedig többet árt mint használ.
2021. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt, 185cm/75-80kg kb. De a munkám közben elég nagy mozgásban vagyok, mert több gépre is kell figyelnem. Most kipróbálom a kék Old Spice stiftet, meg szerintem beszerzek egy jobb parfümöt. Köszönöm a válaszokat.
2021. aug. 2. 15:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Az Oldspice mellé, ha szükséges, akkor kicsit kézfertőtlenítővel töröld át a hónaljad, és az megszünteti a szagot, mivel elpusztítja ott a bacikat.
2021. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nincs klíma és futkározni kell, izzadni mindenhogyan fogsz melegben. De a stift az azért kell.
2021. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!