Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Először gombás eredetű hámláso...

Először gombás eredetű hámlások voltak a péniszemen?

Figyelt kérdés

Most viszont két helyen repedés maradt. Próbáltam canestent, betadint, neogranormont, de nem akar elmúlni az a két repedés. Tudom hogy bőrgyógyász, de teszek egy próbát hátha van itt szakértő.

[link]



2023. júl. 20. 10:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
Kép alapján olyan mint két karcolás, esetleg valami börpuhító kenőcs? Nem száraz a farkadon a bőr ami miatt kireped?
2023. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1# mint írtam gombás szerü tünetek voltak, piros és hámló, most hogy majdnem egy doboz canestent rákentem ez maradt. Ez viszont nem akar elmúlni neogranormont szoktam rá kenni, szinte jólesik vele bekenni, de nem múlik el az a két repedés. Volt már hogy szinte összefort. Viszont ha feláll utána újra elreped.
2023. júl. 20. 10:52
 3/14 anonim válasza:

2

A gombás fertőzést doki állapította meg vagy csak te gondolod úgy, hogy az lehetett a tünetek alapján?

2023. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 Dokinál nem voltam, de szerintem hámló piros bőr az valószínűleg gomba, de most akár ekcéma is lehet.
2023. júl. 20. 11:06
 5/14 anonim válasza:

Szerintem csak menj el orvoshoz.

Van, hogy pl simán a száraz bőrtől is kireped de ezen segít egy "zsírosabb" testápoló.

2023. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Óvszert nem használsz?
2023. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Állandó partnerem van, de a szex az nem működik így, túl gyenge a bőr azon a területen és vérezni kezd.
2023. júl. 20. 11:16
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Próbálj egy kis A vitamint szedni, az beleszól a hámképzésbe, hátha pár hét után jobb lesz. 4 heti szedés után hagyd abba, ha addig nem használ, utána sem fog. Akkor bőrgyógyász.
2023. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Van, hogy egy tusfűrdő vagy öblítő is okozhat bőrproblémát.

Dokihoz menj el mindenképp.

2023. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9# Túl sok szappant használtam, borotva krém helyett is, azzal borotváltam.
2023. júl. 20. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!