Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi értelme a piszoár mellett...

Mi értelme a piszoár mellett a WC papírnak?

Figyelt kérdés
Ki az, aki wc papírt használ a piszoárnál? Hova tenné utána?
2023. júl. 21. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Pl. aki nem akarja hogy hugyos legyen az alsónadrágja... és a kukába teszi, ami minden nyilvános wc-ben megtalálható, csak körül kell nézni.
2023. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Van aki megtörli utána.
2023. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Igényes férfi megtörli, miután hugyozott.
2023. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Pl ha smacizol előtte egy csajjal akkor ugye szükség lehet rá. Ezt minden hetero férfi tudja
2023. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert ugye meg kellene törölni utána, nem?
2023. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Kár hogy nem ismerik a válaszolók az urológus mondását.

"Az utolsó csepp mindig a gatyába landol".

2023. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
6: nálad lehet.
2023. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Én még nem láttam soha, sehol piszoár mellett papírt, de nem hülyeség, már ha megfelelő távolságban van és nem csapódik rá más húgycseppje és kicsit nekem, is fura a hugyos wc papírt a kukába dobni. Otthon mindenig megtörlöm, de még így is néha előfordul, hogy egy pici jut a gatyába. Szerintem ez kb elkerülhetetlen olykor.
2023. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, lenne értelme, de úgy, hogy a szemetes is a közelben van, sőt figyelmeztető felirattal, hogy a papírt kérjük ne dobálják a piszoárba! Iskolában voltam karbantartó, és el nem képzelitek, hogy a gyerekek mi mindennel eldugították napi szinten: vadgesztenye, mindenféle játékok, a tízórai maradványai, a WC papír csak hab a tortán. Azt meg lerántották az egész gurigával, és beletömködték a Wc kagylóba. A vége az lett, hogy az igazgató elrendelte, csak 1 guriga lesz a bejáratnál, a fülkékbe nem tesznek ki több papírt. A piszoárokba meg műanyag rács került, mint az éttermekben meg a TESCO áruházak piszoárjainál is láttuk.
2023. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!