Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Taoista szex 60+ évesen...

Taoista szex 60+ évesen elkezdve inkább árt, mint használ? Van itt akárki, akinek valamilyen tapasztalata van benne? Egyáltalán milyen tornagyakorlatokkal lehetne erősíteni a potenciát? Gátizomtorna + hasizomtorna?

Figyelt kérdés
Sajnos azt tapasztaltam, ha sokáig állva tartom a szerszámot magömlés nélkül, másnapra alig lesz merevedésem. Viszont ha magömlésig csinálom, akkor másnap kőkemény az első percben. Viszont teljesen mindegy, hogy egyedül vagy partnerrel gyakorlok, 1 perc után lankadni kezd, mintha valami hormon elfogyna, vagy valamim elfáradna? Sajnos ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy kábé az előjáték után használhatatlanná válok. Mivel lehetne ezen segíteni?

2023. júl. 23. 10:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a "chi" mint energia keringetése makrokozmikus pályán nekem nagyon kínaiul van. Mégha tudok is relaxálni, és közben bármely testrészemre koncentrálni, én nem érzem a chit, hogy az ott van. Humbuk ez az egész? Meg azok a kínaiak, akik fiatal koruk óta magömlésük visszatartásával verik, lehetnek multiorgazmusosak, de egy európai öregember már nem, mert arról már lekésett? Lehet állva tartani órákig, de azzal, hogy lassan verem, vagy nem ott, ahol érzékeny, csak a tövénél, vagy megállok vele, de ettől nem lesz orgazmus, csak másnapra impotencia.
2023. júl. 23. 10:45
 2/12 A kérdező kommentje:
Megjelent az egyik hülye. Vagytok még?
2023. júl. 23. 10:45
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
🤢🤮
2023. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Senki nem kiváncsi rá, hogy hogy vered...
2023. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De az ilyen tahó paraszt beírogató szemetekre sem!!! #6 os, az 1-essel együtt. Távozzatok arra, szépen ahonnan jöttetek, a pokolra!!!
2023. júl. 23. 11:06
 6/12 A kérdező kommentje:
Rohadjál meg . Menj vissza a pokolba! Nem vagyok rád kíváncsi!
2023. júl. 23. 11:10
 7/12 A kérdező kommentje:
Édes jó Istenem, csak nekem írogatnak be szánt szándékkal bosszantási szándékkal ilyen legalja szemét embereK? Lehet egyáltalán embernek nevezni őket, akik arra pályáznak, hogy a bosszantásommal minél előbb agyvérzést kapjak? Vajon kik ezek a pokol ördögei, és miért pont engem pícéznek ki, ha kérdeznék valamit?
2023. júl. 23. 11:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, moderátorok. Ezek után az én kirohanásaim is törölhetnétek. Mivel nem olvasható az előzmény. Normális választ ezek után már úgysem kapok. Aki ide benéz, csak azt olvassa, én hogyan szitkozódom. Így értelmét veszítette az egész kérdésfeltevés.
2023. júl. 23. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

"ha sokáig állva tartom a szerszámot magömlés nélkül, másnapra alig lesz merevedésem.

Mert "bedurran" a prosztata, nem ürülnek ki a nedvek.

Üríteni kell rendszeresen.

Amellett, hogy lehetnek ott prosztatagondok is.

2023. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hülye kínaiak így gyűjtik az energiát maguknak, hogy nem ürítenek, úgy szexelnek órákon át. Sajnos úgy veszem észre, idős korban már nem lehet elkezdeni, mert ahhoz fokozatosan kell hozzászoktatni a szervezetet már fiatal korban. Bár nincs róla statisztika, hogy ezt valójában hányan gyakorolják a viláon?
2023. júl. 24. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!