Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Taoista szex 60+ évesen...

Taoista szex 60+ évesen elkezdve inkább árt, mint használ? Van itt akárki, akinek valamilyen tapasztalata van benne? Egyáltalán milyen tornagyakorlatokkal lehetne erősíteni a potenciát? Gátizomtorna + hasizomtorna?

Figyelt kérdés
Sajnos azt tapasztaltam, ha sokáig állva tartom a szerszámot magömlés nélkül, másnapra alig lesz merevedésem. Viszont ha magömlésig csinálom, akkor másnap kőkemény az első percben. Viszont teljesen mindegy, hogy egyedül vagy partnerrel gyakorlok, 1 perc után lankadni kezd, mintha valami hormon elfogyna, vagy valamim elfáradna? Sajnos ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy kábé az előjáték után használhatatlanná válok. Mivel lehetne ezen segíteni?

2023. júl. 23. 10:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tudok erről a megtartóztató dologról, több évtizede is olvastam valahol.

De nekem már akkor sem jött be, sőt károsként érzékeltem.

Saját élettapasztalatokról itt is írtam (17):

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..

2023. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11 Az is én voltam, de sajnos azóta sem találtam egy lelket sem, aki rajtam kívül kipróbálta. Pedig magát a Mantak Chia könyvet is itt ajánlották. Az illető felszívódott, mint szürke szamár a ködben. Pedig csak arra lettem volna kíváncsi, hogy kipróbálta már valaki? Vagy csak egyedül nekem nem megy?
2023. júl. 26. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!