Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, volt ciki here vagy...

Fiúk, volt ciki here vagy ágyék balesetetek?

Figyelt kérdés
Mikor véletlen beütötted vagy valaki más véletlen, esetleg szándékossan és közönség elött rogytál össze.

2023. júl. 29. 11:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Bicajozás közben felcsapta a nyereg a golyóimat.

Rosszul nem lettem tőle, de borzalmas élmény volt.

2023. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Motocross pályán én Riga mopeddel mentem, haverom Babettával. Cseréltünk. A Babettán se hátsó sárvédő, se csomagtartó, csak a csupasz kerék. Az ugrató után nem sikerült visszaesnem a háromszög alakú bicikliülésre, hanem a hátsó kerékre. Gatyafék. Talán a szerencsém, hogy a moped oldalra kibukott alólam. Csoda, hogy nem lettek látható sérüléseim.
2023. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Mik ezek a lepontozások mindenkinek?
2023. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden fiúnak volt. Focizás közben gyakori az ilyen sérülés.
2023. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
#3 valaki erre izgul
2023. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Voltam foci táborban és megsérült mert meg rúgtak ott, és a nővér rá akart nézni, adott rá jeget is.

Egy kicsit izgul hatott rám szerintem.

2023. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egy kutya tépte fel a golyóimat, egy bulldog. Jól megharapott… urologus lett a vége.

Nem lettünk jó barátok😂😂😂

2023. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az durva. Kiszakadt a zacskó? Gondolom volt mentő, minden
2023. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

7 éves koromtól 15 éven át birkóztam, és az egyik dobásnál az edzőtársam keze beragadt az ágyékomnál, és amikor együtt értünk le a szőnyegre, akkor rántotta ki a lábaim közül.

Majdnem leszaggata a férfiasságomat a mezemmel együtt.

Ordítottam a fájdalomtól, és be kellett vinni az ügyeletre, de szerencsére néhány nap alatt elmúlt a fájdalom, és nem sérült meg semmim.

Attól kezdve már inkább egy mérettel szűkebb szuszpenzort vettem fel a mez alá, hogy kevésbé tudjon az ellenfelem belekapaszkodni az egyébként is nagy csomagomba.

2023. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
WC-zés után kapcsoltam össze az övemet, de még a kora reggeli félálomban voltam, emiatt ügyesen a herémet csíptem be az övvel. Meg is volt az ébresztő, szerencsére csak pár percig fájt és semmi sérülés nem volt.
2023. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!