Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vagyok pattanásos? Reng...

Miért vagyok pattanásos? Rengeteg sok kicsi apró pattanás van az arcomon, viszont ez nagyon zavar. Hogyan tudom őket eltüntetni hamar? Nyomkodni nem akarom.

Figyelt kérdés
Ja, néhány kisebb gennyes pattanás is van. Nem durvák, de zavaró számomra. Köszi

2023. júl. 29. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hány éves vagy, de egy vérképet csináltatni nem árt soha. Meg a bőrgyógyászt is meglatogarhatod
2023. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Bocsi. 16/f
2023. júl. 29. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban tinédzserkori jellemző, tehát hormonális. Keress fel egy jó kozmetikust (ne bőrgyógyászt, hogy ok nélkül gyógyszerezzen vagy írjon fel olyan krémet ami többet árt mint használ) és kezd el ápolni a bőröd. Ha szükség van tisztításra, akkor a kozmetikus szépen meg fogja majd csinálni, nem lesz heg. De ahogy írtam, ehhez jó szakembert kell találnod.
2023. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Változnak a hormonjaid,férfi korba léptél.

Ahogy írták kozmetikus a bőrgyógyásza .Kérjél időpontot,és más nem lesz akkor a kozmetikusnál.Egyre több fiú veszi igénybe ezt a szolgáltatást.

2023. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus tud segíteni rajta.
2023. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez bizony a serdülőkor miatt van. Nekem is volt, utáltam is nagyon. Kozmetikus nekem nem vált be. Bőrgyógyászhoz én sem mentem, mert nem akartam mindenféle gyógyszerrel tömni magamat.


Az étkezésre odafigyeltem/figyelek még most is.


A különböző kenceficék sem segítettek. Ha kiszárítja a bőröd, akkor a bőr még több faggyút fog termelni. Szóval ne kend tonikkal minden nap.


A rendszeres tisztálkodás, alapos arctisztítás jó módszer, de ezt sajnos meg kell várni, hogy elmúljon. Nekem még most 21 évesen is van, de nekem inkább a hátamon és a mellkasomon. Az arcomról akkor kezdett el elmúlni, amikor elkezdtem borotválkozni


Én úgy próbálok tenni ellene, hogy sokat vagyok levegőn, sokat napoztatom a bőrömet, és ha lehet minél többet vagyok félmeztelenül, hiszen nekem most a felsőtestem a problémásabb.


A vérteszt jó ötlet, abból sokmindent megtudnak nézni.

2023. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne mosd szappannal az arcod, csak tiszta vízzel, a vizet pedig ne törülközővel töröld le, hanem papir arctörlővel itasd fel. A törlés ugyanis szétkeni az arcon a gyulladást okozó mikroorganizmusokat. És használj szaliciles arcvizet.
2023. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!