Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám, eltüntetni a...

Hogyan tudnám, eltüntetni a pattanásokat a vállamról, mellkasomról, a karomról, és a hátamról? 14/F

Figyelt kérdés
Nincs sok, pár darab kissebb pattanás, de nagyon zavaróak, és mellettük miteszeretből van inkább a több.

2012. aug. 23. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
jujj de sajnállak :/ az egyik ismerősömnek is voltak és ő 2 évet küszködött vele. hát szerintem ott is ugyan azt kell csinálni mint az arcnál amúgy. szappan vagy valami tinitonik. 14/L
2012. aug. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tinitonik a francokat!!!Én anno tinédzserként használtam,és még több lett tőle...

Elsősorban az étkezésre figyelj,és kevesebb pattanásod lesz!Ne egyél hulladék kajákat,amik tele vannak adalékanyagokkal!

2012. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tonikot, bőrradírt, pattanások elleni hidratálót, és természetes krémeket használok az arcomra, mert az is elég pattanásos :/// Pedig nem is eszek zsíros/"mű"kajákat

2012. aug. 23. 11:40
 4/7 Electronicperson ***** válasza:
vágd le ;)
2012. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ebrimycin gélt vegyetek a gyógyszertárban. hidd el, a leghatásosabb rá a gyógyszeren kívül.
2012. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én közel három évig járkáltam orvoshoz vele. Először csak baciölő krémeket kaptam, majd gyógyszert is, de nem sokat ért, nem múlt el.

Próbáld kigőzölni, bár nyáron nem a legpraktikusabb, de nagyon meleg vízben való tusolás vagy fürdés után egy száraz törölközővel dörzsöld át a miteszeres területet, de ne nyomkodd, sokkal rosszabb lesz utána.

Kakukkfüvet áztass meleg vízben, majd hagy állni. Este dörzsöld át magad vele.

Kecsketejes szappan. Kénes szappan. Sószappan. Én ezeket tudom ajánlani, nekem bevált.

Gyógynövényekkel próbálkozz, tényleg ne bolti cuccokkal, mert azok tele vannak mindenfélével, ezek természetesek.

Én már egy ideje saját magam keverem a krémeimet is, és javult a bőröm.

Sok sikert kívánok, teljesen át érzem a helyzeted!

16/L

2012. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! (vagyis inkább majdnem mindenkinek! :/ )
2012. aug. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!