Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha erősebb erekciót szeretnék...

Ha erősebb erekciót szeretnék és nagyobb szexuális vágyat, akkor L-Arginint, vagy Tribulust érdemes szednem?

Figyelt kérdés

2023. aug. 1. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Inkább megfelelő partnert keress.
2023. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Citrullin malát nekem bevált.
2023. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Inkább a szexuális irányultságodat lenne érdemes tisztáznod magadban, és elfogadni, hogy azért nem áll fel a barátnődre, mert egy izmos, sőrös férfitestre vágysz!
2023. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

3!


Ne magadból indulj ki ratyikám!


Kérdező!


A kettő közül lehet inkább a Tribulus, az Arginint próbáltam, de semmi különöset nem tapasztaltam tőle.

2023. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

#4 Mármint mire érted, hogy magamból indulok ki? Nekem sosem volt problémám a szexuális irányultságom elfogadásával, de mondjuk heteroként ez nem is nehéz. Viszont több férfi ismerősöm is volt már úgy, hogy sokáig küzdöttek azzal, hogy nem áll fel, és mindenféle potencianövelőket írattak fel maguknak, meg önbizalomhiányosak lettek, aztán idővel rájöttek, hgy csak rossz csapatban játszottak, és amúgy a szerszámmal minden rendben.


A "ratyit" pedig férfiakra használják, azon belül olyanokra, akik a saját nemükhez vonzódnak, szóval itt van egy elég erős fogalomzavar a fejedben. Neked sem ártana egy kicsit átgondolnod, hogy miért is volt szükséged a Tribulusra meg az Argininre, ha nők válaszairól is automatikusan azt feltételezed, hogy "ratyik" írják. Nagyon ki lehetsz rájuk éhezve, ha itt minden válasz mögé őket reméled. :)

2023. aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

5!


És itt ki mondta, hogy erről van szó?


Honnan kellett volna tudnom, hogy nő vagy, te szerencsétlen? Mondjuk ezzel elárultad magad, hogy nem nő vagy, hanem egy troll hülye gyerek.


”Nagyon ki lehetsz rájuk éhezve, ha itt minden válasz mögé őket reméled. :)”


Mondtam, hogy ne magadból indulj ki! A búzizást pont te kezdted el, ratyikám :)

2023. aug. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Atikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa válasza:
0%
Szeedjél be dugás előtt 1-2 órával vagy egy doboz Viagrát!
2023. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a 21.sz-ban már neten keresztül is válaszol elég sok orvos a jól megfogalmazott kérdésekre, ha már nem mered feltenni személyesen ezt a kérdést nekik.

Nem hinném, hogy itt kellene várni az "adekvát válaszokat" a rengeteg "anonim" nick mögé bújt emberkétől, egy egészségügyi problémára.

Számomra semmiképpen nem lenne meggyőző egy itt kapott válasz egészségügyi kérdésekben. Amit te akarsz szedni akár stroke-ot is okozhat, ha arra hajlamos ember szedi előzetes kivizsgálás nélkül.

Kétségtelenül nagyon rossz a magyar egészségügy, de mondom, vannak még lelkiismeretes orvosok, akik neten keresztül is válaszolnak ilyen jellegű kérdésekre (is).

2023. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#4 és #6

Minősíthetetlen a stílusod a nőkkel férfi létedre, és csak offtopicot nyomtál a kommentjeiddel.

Vedd be a... tablettáidat LOL

2023. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Melyik okoz stroke-ot? Az Arginin elvileg értágító, így ha túltolod vagy iszol rá, akkor akár okozhat stroke-ot.
2023. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!