Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiműtöttem egy cisztát a...

Kiműtöttem egy cisztát a péniszemből és kicsit vérzik, baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Epidermoid cyst vagy keratin cyst a neve a pénisz alsó felén sok ilyen van általában fehér a fekete színűeket próbáltam kinyomkodni mint egy pattanást kettő kisebb sikerült de egy nagy ami nagyon zavart még eléggé be volt csomagolva a bőrömbe ezt kivagdostam. Lefertőtlenítettem betadinnal, azóta kicsit megduzzad és olyankor kinyomható belőle a vér. Mit csináljak vele?

#pénisz #ciszta #műtét #faggyúmirigy #epidermoid cyst #keratin cyst
2023. aug. 2. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak ilyen műtétet nem kéne csinálni, hanem szakemberre bízni.


Fertőtlenítsd és ha nem áll el a vérzés 1 óra múlva sem, akkor irány az ügyelet.

2023. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mondjuk eleve nem kellene otthon magadon az urológiai szakellátás határain belüli beavatkozásokat végezni, pláne nem a péniszed kellős közepén, de már mindegy... Fertőtlenítsd, tisztítsd, ezen kívül leginkább hagyd békén, talán ebből még nem lesz súlyosabb szövődmény vagy károsodás. Ha tovább vérzik, duzzad, fáj, begyullad vagy gennyesedik azonnal menj orvoshoz, mert ez messze nem egy mezei pattanás- kinyomás kategória.
2023. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A vér kimossa a sebet.Kötés sem ártana rá.
2023. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy nem ciszta volt .
2023. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy verzik, sot, meg jo hogy. De nem kellene magadnak barkacsolnod.
2023. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ecettel kell ilyenkor fertőtleníteni.
2023. aug. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!