Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Hogyan mondjam el a barátomnak hogy fitymaszűkülete van ha esetleg ő még nem jött rá?

Figyelt kérdés
még nem szexeltünk de már egymáshoz értünk párszor es akkor vettem észre hogy nem tudom hátrahúzni a fitymáját, ha merev es ebbol gondolom hogy fitymaszűkülete van. félek hogy esetleg ha mar oda jutunk hogy szexszelni fogunk akkor akadályozni fog minket benne.

2023. aug. 10. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul mondd meg neki!
2023. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Egy hirtelen rántás és te magad is megoldhatod a problémát.
2023. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
"Figyu, faszikám. Szerintem fitymaszűkületed van, megguglizzuk!?"
2023. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ő is tudja.


Egyébként semmi extrát nem kell beletolni a dologba. Egyszerűen mondd el neki, hogy észrevetted hogy a fityma nem megy teljesen hátra ahogy kell, nem akarsz neki szex közben fájdalmat okozni és szeretnéd ha a megnezetné a fitymaszűkületét.

Utána úgyis téma lesz, és beszéltek majd. A lényeg hogy te megértő legyél, és bárorítsd arra hogy ez nem ciki dolog és támogasd abban hogy elmenjen dokihoz.

2023. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Muszáj felhivni rá a figyelmét és rá kell beszélned a metélésre (teljes metélés ).
2023. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
5-os nem kene badarsagokat beszelni az ejszaka kozepen.
2023. aug. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem “badarság” !
2023. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem, ez csak a metélés fétises - az 5-ös. Mindenhez odaírja, teljes metélés :D
2023. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Múltkor láttam egy furcsa választ, rögtön metélést javasolt valami marha, egy irreleváns témában. Csodálkoztam, de nem akartam szóba elegyedni. Hülyékkel vitatkozni minek.

Itt akármiről is van szó, csak ismételni tudnám magam: nekem is volt ilyen, csak amikor rájöttem, hogy húzgálni jó, egyszerűen kitágult, miután lelkesen húzgáltam akkoriban.

Nem volt semmi gond.

Ez a metélés egy baromság, én olvastam régebben olyan fórumos írásokat, akiket egy életre megnyomorított, ha nem is feltétlenül fizikailag, de lelkileg, hogy "levágtak az emberből egy darabot".

Vagy valakinél a műtét sem sikerült igazán, az meg amiatt szenvedett.

Visszataszító, visszamaradott, agybeteg dolog.

2023. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Metélni kell.
2023. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!