Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomnak fitymaszűkülete...

A barátomnak fitymaszűkülete van, péntek óta fáj neki. Mit tanacsolhatnék neki?

Figyelt kérdés

Nehezebben húzódik hátra a fitymája, visszahúzni is nehézkes, nem mindig, de ilyenkor egy kicsit fájni szokott neki.

Szex közben nem szokta hátra húzni a bőrt róla, csak néha.

Pénteken, mikor együtt voltunk az első alkalommal, hogy lehúzta róla a bőrt nem fájt neki, viszont másodjára már igen és nagyon fájt neki, de nem gondoltam volna, hogy ennyire.

Még mindig fáj szegénykémnek :( mondtam neki, hogy holnap menjen el a háziorvosához, hogy felírjon valami kenőcsöt, ha szükséges akkor meg ad beutalót szakemberhez.

Mit tehetünk, hogy addig is ne fájjon neki? :(



2015. máj. 3. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Urológushoz kell mennie, nem háziorvoshoz. Nem kell beutaló. Pikk-pakk meglesz a körülmetélés, és jöhet a fájdalommentes szex!
2015. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
És ez csak felnőtt korára tudatosult nála? Megérdemli. De a szüléje is. Ezt a dolgot a gyerek 2 éves korában az orvos el szokta intézni. Csak mostanra a szülők még az oltásokat se engedik beadni a gyereknek, és a gyerek fél az orvos előtt letolni a gatyáját. Mert neki jogai vannak. Hétfőn orvos, azt elrendezi.
2015. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
1 es ez csak neked "pikk-pakk".Ne éld magad ennyire bele az örömbe . Könnyű ám más farkával verni a csalánt .Egyébként is ez csak egy enyhe szűkület ,és nem is körülmetéléssel oldják meg .Vannak már egyéb megoldások is .
2015. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Személyes tapasztalatból beszélek. Te gondolom nem vagy körülmetélve, így valójában fogalmad sincs a dologról, de természetesen okos vagy. Lehet próbálkozni más módszerekkel, aztán amikor évek múlva ugyanez a helyzet, akkor majd talán hajlandó lesz rávenni magát a dologra.
2015. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Házi orvos kihagyható,mert beutaló sem kell az urológiára ,csak taj kártya.SZTK ban a beteg felvételnél kell jelentkezni .
2015. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

4 es valóban nem vagyok,de ez nem azt jelenti hogy hülye is lennék . Te viszont beválasztottál egy jó dokit,aki pikk-pakkra

le is rendezett,Természetesen neki ez volt az egyszerűbb megoldás .

2015. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondoltam, hogy ez még egy enyhe dolog, mert ugye nem fáj neki mindig az ilyen alkalmakkal.

Nem szeretném, hogy belevágjanak, ő se szeretné, ezért remélem, van egyszerűbb megoldás és lehet elég a háziorvos.

Nagyon sajnálom őt, majd mondom neki, hogy minél előbb menjen doktorhoz.

2015. máj. 3. 18:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"ezért remélem, van egyszerűbb megoldás és lehet elég a háziorvos."


A házi orvos annyit tud csinálni, hogy tovább küld az urológushoz. Feleslegesen lefutott kör gyakorlatilag.

2015. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, rendben
2015. máj. 3. 19:02
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Deggial: "pikk-pakk" megoldás a problémára = másfél hónapig semmi szex? Értem én, de azért na. Ne lódítsunk már, hogy pikk-pakk...
2015. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!