Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kapok nehezen levegőt?

Miért kapok nehezen levegőt?

Figyelt kérdés

Régebb óta van ez nekem, de hol elmúllik és hol megjelenik…Olyan érzés pontosabban mintha csak fele annyi levegőt tudnék beszívni a tüdőmbe és csak több sóhajtozás vagy ásítás kényszerre tudok egyszer normálisan lélegezni egyet utána kezdődik ugyan ez előről..Ha elkezdek játszani a telefonon akkor úgy érzem könnyebben tudom átvenni azt a levegőt vagy azon az akadályon vagy nem tudom hogy le írni de olyankor könnyebb venni olyan levegőt ami jó, és nem csak fele annyi, nagyon rossz és màr az őrületbe kerget mivel van ezen kívűl elég bajom..És nem akarom kifelejteni innen azt sem hogy olyat is érzek mintha nem jönne a nyelési reflex vagy nem tudom hogy megfogalmazni bocsi, nyelni szeretnék de nem megy le fel kell rá készülnöm vagy meg mozdulni mint egy nem is tudom mi hogy le menjen vagy előtte krákogni kell

Mitől lehetnek ezek valakinek hasonló tapasztalata van-e? Legalább az egyik tünettel kapcsolatosan nagyon sokat segítene!!!?

19/F


2023. aug. 18. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mert arra figyelsz.

Túl sok levegőt szívsz be egymás után, emiatt érzed azt,hogy fent akadt,de.valójában ilyenről szó sincs. Ha telózól valszeg elvonja a figyelmed és a normál ritmusban veszed a levegőt

2023. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Asztma vagy allergia nem jöhet szóba?
2023. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Nem tudom már mert nem most van és akkor jön még elő ha valakin parfümöt érzek de előjön úgyis hogy semmit se csinálok és hirtelen rám tör! De mar nagyon ki készít
2023. aug. 19. 21:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Allergia gyógyszert szedek, csak pontosan nem lett kivizsgálva hogy mire vagyok allergiás..Jó lenne megnézetni..Hát asztma nem tudom nem hiszem nem tudom tényleg..Csak nemrég estem át gyomortükrözésen is és sok most egyszerre ez a kórház dolog újra
2023. aug. 19. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mindekepp járj utána,ha véletlenül asztma veszélyes is lehet
2023. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!