Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Átmeneti libidó csökkenés...

Átmeneti libidó csökkenés mitől lehet minden évben többször is? F/30

Figyelt kérdés
Általában télen jellemző és tavaszra minden rendbe jön de most nyár végén is érzem, hogy drasztikusan lecsökkent a libidóm.

2023. aug. 19. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fáradtság, stressz, lelki okok, nem megfelelő vérkeringés stb. Ezernyi oka lehet, ezt mi innen nem fogjuk tudni megmondani mi okozza.


Ha zavar akkor menj el a háziorvosodhoz, mondd el a problémád, kérj beutalót laborba stb.

2023. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szezonalis depresszio? Depresszio nem okvetlenul ongyilkos agyban fekvos. Motivalatlan, letargikus is vagy pl, akkor siman lehet szezonalis.
2023. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Senior Séf ***** válasza:
86%
Rövidülnek a nappalok, a mellékveséknek több kortizolt kell termelniük az ébrenlét-ciklus fenntartásához, így kevesebb energia jut az emésztésre, az immunrendszerre és a fajfenntartó funkciókra is.
2023. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az eddigi hasznos válaszokat!
2023. aug. 26. 09:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden befolyásolhatja. Kevés az alvás, nem megfelelő a táplálkozás, időjárás frontok, a vérnyomás ingadozás, a stressz, a kevés mozgás, a dohányzás, az elhízás, stb. Próbálj meg odafigyelni az életmódodra.
2023. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Az 5. nagyon jól összefoglalta, én még az alkoholt tenném hozzá (rendszeres fogyasztás). Lehet a libidót fokozni természetes "étrendkiegészítőkkel" is. pl. ilyen a maca gyökér por, vagy a ginzeng. 30-as éveid elején azért ilyen problémáknak nem kellene jönniük. Egy orvosi kivizsgáltatás nem ártana.
2023. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eljárok kondizni pár hónapja és sokkal potensebb lettem. Nem ez miatt járok, nekem soha nem volt gondom sem a libidómmal sem potenciámmal de ezt vettem észre magamon. Ugyhogy ajánlom neked is.
2023. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37F előző vagyok
2023. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5,7: az edzés megemelheti?
2023. okt. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze. sokkal keményebb is lesz és tovább bírod
2023. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!