Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg igaz, hogy a férfiakna...

Tényleg igaz, hogy a férfiaknak könnyebb állva és nehezebb ülve visszatartaniuk a vizeteletet?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mesélte, hogy egyszer a tömegközlekedésen ment és már nagyon kellett pisilnie és, hogy inkább nem ült le, mert állva könnyebben vissza tudta tartani.

Nekem nőként ez pont fordítva van, ha nagyon kell pisilnem, akkor le kell ülnöm.

Ez azt jelenti, hogy a férfiak a nőkkel ellentétben nem tudják vagy nehezen tudják visszatartani a vizeletüket ülve és állva könnyebben megy nekik?


2023. aug. 22. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont fordítva van nálam. Színházban amíg ültem, nem is éreztem, hogy mennyire kell kimenni. A szünetben, amikor felálltunk, egyből éreztem, hogy sietnem kell nagyon. Szerintem az az ismerős azért nem akart leülni, hogy a megállónál minél előbb az ajtóhoz tudjon menni. Állva jobban érzem, hogy telt a hólyagom, és ha lépkedek, még rosszabb.
2023. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!