Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mi lehet a baj?

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele hogy egy netes oldalon nem lehet pontos diagnózist adni szimplán a tünetek alapján, de ha valaki tapasztalt hasonlót, hátha tudna segíteni.


2 hónapja voltam urológusnál, mert kissé fájlaltam a jobb herémet 3 napig. Előtte szorosabb nadrág volt rajtam, urológus azt mondta nem lát semmit, minden rendben lesz. Eltelt rá egy hónap, megint visszatért kicsit a fájdalom.

Azóta elmúlt, de a mai napon hazafelé jövet éreztem hogy megint fáj, talán kicsit jobban mint korábban a jobb herém. Erekció hatására is pillanatra éreztem ma hogy megfájdult.

Idén többet maszturbáltam. Elképzelhető hogy ha napi szinten csinálom huzamosabb ideje, az okozhat ilyen panaszokat?

Én úgy tudtam napi 1-2 alkalom az nem árt, de lehet begyulladt, vagy nem tudom. Úgy néz ki megyek megint urológushoz, de addig is ha valaki tapasztalt hasonlót, érdekelne mit állapítottak meg, vagy hogyan oldódott meg a probléma.

Nagyon bosszant a dolog, mert van hogy érzem hogy nem jó, majd másnap felkelek úgy hogy jó, és ez váltakozik.



2023. szept. 4. 17:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék hogy viszketés is jelen van pár napja, főleg tegnap éjjel nagyon.
2023. szept. 4. 17:42
 2/2 anonim ***** válasza:
Tôbb minden lehet pl; hereviszér a stûk farmeroktòl lehet kapni. Nem folyamatos a fàjdalom, de érzékeny erôsebb tapintàsra.
2023. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!